• Informacje na temat:

  krzysztof wójcik

Artykuły na temat: krzysztof wójcik
 • Michał Wójcik chwilowo odetchnął z ulgą! Odwołano licytację jego apartamentu!

  Tygodnik "Na Żywo" ujawnia kulisy spotkania Michała Wójcika z komornikiem...

 • "Teatroteka" na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  Projekt "Teatroteka", będący ekranizacjami współczesnej polskiej dramaturgii, realizuje Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Trzy z pięciu zrealizowanych do tej pory sztuk pokazano premierowo na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "Klan": Magdalena Wójcik życiową rolę wciąż ma przed sobą...

  Magdalena Wójcik, którą od niedawna oglądamy w roli Beaty w "Klanie", choć ma już na swoim koncie dziesiątki wspaniałych kreacji filmowych i teatralnych, żartuje, że nie zagrała jeszcze roli swojego życia... - Wciąż na nią czekam - mówi.

 • Sobociński nagrodzony za zdjęcia do "Bogów"

  Piotr Sobociński Junior, doceniony za pracę przy filmie "Bogowie", otrzymał Nagrodę Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (Polish Society of Cinematographers - PSC), które zrzesza operatorów.

 • "Na Wspólnej" Smolny w pułapce uzależnienia

  Krzysztof (Łukasz Konopka) na własnej skórze przekona się, że Tymon Życiński (Łukasz Wójcik), czyli kolega z terapii, miał rację: nic tak nie relaksuje jak haszysz.

 • Wajda wśród laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Reżyser Andrzej Wajda, operator Wiesław Zdort, kierownik produkcji Włodzimierz Śliwiński oraz dekoratorka wnętrz Albina Barańska są wśród laureatów przyznanych w środę, 17 grudnia, - za wieloletni wkład w rozwój rodzimej kinematografii - Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2014.

 • "Klan": Jerzy zostanie... ubezwłasnowolniony?

  Po powrocie ze szpitala do domu Jerzy (Andrzej Grabarczyk) od razu się zorientuje, że jego życie nigdy już nie będzie takie samo jak przed zawałem. - Dlaczego mi to robicie? - zdenerwuje się, gdy Beata (Magdalena Wójcik) i Kamila (Martyna Kowalik) wręczą mu dokładny rozkład zajęć na najbliższe tygodnie...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki w Leśnej Górze!

  W szpitalu w Leśnej Górze nastąpi kolejna roszada. Dariusz Wójcik (Dariusz Jakubowski) zostanie zdegradowany, a jego miejsce w fotelu ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego zajmie Krzysztof Radwan. Tym sposobem do głównej obsady najpopularniejszego serialu medycznego w Polsce dołączył na stałe 33-letni Mateusz Damięcki.

 • Wojciech Wójcik pracuje nad nowym serialem

  Wojciech Wójcik, reżyser niezwykle popularnego serialu "Ekstradycja", pracuje nad kolejną telewizyjną opowieścią. Zdjęcia do "Sfory", realizowane głównie w Warszawie, zakończą się w pierwszych dniach marca. Wójcik mówi, że "Sforę" i "Ekstradycję" łączy gatunek - są to seriale policyjne, sensacyjne. Oba portretują polską rzeczywistość "z pierwszych stron gazet".