• Informacje na temat:

  krzysztof wróblewski dziennikarz

Artykuły na temat: krzysztof wróblewski dziennikarz
 • 4. Festiwal Filmowy im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim

  Tymon Tymański, Bartosz Chajdecki i Maciej Bochniak będą gośćmi 4. Festiwalu Filmowego im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim. O Grand Prix festiwalu, który rozpocznie się 19 czerwca, zawalczy 12 filmów, w tym "Bogowie", "Miasto 44" i "Jack Strong".

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • Była inwigilacja dziennikarzy! Co teraz?

  Nie milkną echa na temat medialnych doniesień dotyczących kontrolowania billingów dziennikarzy. Środowiska medialne domagają się odtajnienia akt sprawy, a minister sprawiedliwości nie ma wątpliwości, że inwigilacja dziennikarzy miała miejsce.

 • III Festiwal Filmowy Muzyki Krzysztofa Komedy rozpocznie się w sobotę, 19 kwietnia, w Warszawie. Zaplanowano projekcje filmów, do których Komeda skomponował muzykę oraz koncerty jazzowe.

 • Festiwal Krzysztofa Komedy

  II Festiwal Filmowy Muzyki Krzysztofa Komedy odbędzie się pod koniec kwietnia w Warszawie. W programie znajdą się projekcje filmów, do których Komeda skomponował muzykę - m.in. w reżyserii Romana Polańskiego i Jerzego Skolimowskiego - oraz koncerty jazzowe Tomasza Stańki i Leszka Możdżera.

 • Z "Panoramy" do "Wiadomości"

  Już sześć osób przeszło z "Panoramy" TVP 2 do "Wiadomości" Jedynki. W międzyczasie trzech dziennikarzy podążyło w odwrotnym kierunku.

 • Gdynia: "Pręgi" zachwyciły

  "Mam wrażenie, że ta projekcja rozwiała państwa obawy co do poziomu festiwalu. Jesteśmy świadkami wielkiego wydarzenia, jakim był pokaz filmu Pręgi " - powiedział Janusz Wróblewski rozpoczynając konferencję prasową po projekcji filmu. W przedostatni dzień festiwalu uwagę wszystkich skupiły pokazy obrazów "Pręgi" i "Mój Nikifor" .

 • Zelenka z teatralną wizytą

  W poniedziałek, 12 lutego, Petr Zelenka będzie gościem specjalnego wieczoru w Instytucie Teatralnym, gdzie odbędzie się promocja książki "Antologia najnowszej czeskiej dramaturgii".