• Informacje na temat:

  krzysztof z barw szczęścia

Artykuły na temat: krzysztof z barw szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Ramona z "Klanu" pojawi się w "Barwach szczęścia"!

  Wkrótce w „Barwach szczęścia” pojawi się tajemnicza Kiksa. Dziewczyna okaże się... złodziejką plądrującą mieszkania naiwniaków umawiających się na seks z atrakcyjnymi użytkowniczkami serwisów randkowych. W tej roli zobaczymy zmienioną nie do poznania Annę Matysiak, czyli Ramonę z „Klanu”.

 • Ada Fijał: "TzG", "Barwy szczęścia" i "Peszyn for Feszyn"

  Rozmawiamy tuż po tym, jak odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Zapytaliśmy, jakie ma plany na przyszłość i co to jest "Peszyn for Feszyn".

 • "Barwy szczęścia": Ze Złotopolic do “Barw szczęścia”!

  Znakomity aktor Marek Siudym, czyli niezapomniany poseł Władysław Biernacki z telenoweli “Złotopolscy”, dołączył do obsady “Barw szczęścia”. Zobaczymy go w roli Anatola, biologicznego ojca Bartka (Bartosz Gelner). To właśnie on sprawi, że Walerii (Ewa Ziętek) wróci pamięć sprzed zaginięcia...

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • Krzysztof Antkowiak w "Barwach szczęścia"!

  ...w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" . Artysta nawiązał też współpracę z "Barwami szczęścia" i razem ze Stanisławą Celińską nagrał świąteczną piosenkę "Czas pojednań". Teraz oboje na nowo spotkają się(...)W prawdziwym życiu droga, którą przebył Krzysztof Antkowiak, też nie była wcale prosta. Piosenkarz karierę zaczął już jako nastolatek, a jego przebój "Zakazany owoc" nuciła przed laty cała Polska...

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

 • Rozstanie, małżeńska udręka i zamiana partnerów w „Barwach szczęścia”

  ...ciągłymi aferami z udziałem ukochanego - zdecyduje się w 1703. odcinku "Barw szczęścia" pokazać mu drzwi. - Jeśli tego nie utnę raz na zawsze, oszaleję! Uspokoję się, jak Łukasz zniknie z mojego życia(...) może rozpętać się po publikacji nagrania. Rozstanie albo... seksskandal - Nasz związek doszedł do ściany i nie wytrzyma kolejnego trzęsienia ziemi - powie Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski...

 • "Barwy szczęścia": Odnajdą miłość?

  Zakochany pisarz, muzułmanin, a także walka o adoptowane dziecko. To wszystko w ostatnim przed wakacjami odcinku "Barw szczęścia" .

 • "Barwy szczęścia": Krzysztof Kiersznowski porusza niewieście serca

  ...​Długo grał cwaniaczków i życiowych nieudaczników. Teraz jako serialowy Stefan Górka jest wzorowym mężem i ojcem. - Wiele się u niego wydarzy. Będą i radości, i smutki - zdradza nam Krzysztof Kiersznowski.

 • "Barwy szczęścia": Flirty i romanse

  Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) przyjadą do Polski, Waleria (Ewa Ziętek) rozkocha w sobie Gabriela (Tadeusz Chudecki), a Stefan (Krzysztof Kiersznowski) posądzi ją o zdradę. Sabina (Barbara Kurzaj) zwiąże się z Tomalą (Bartłomiej Nowosielski), Co jeszcze czeka bohaterów "Barw szczęścia" w 2014 roku?

Zdjęcia na temat: krzysztof z barw szczęścia
Wideo na temat: krzysztof z barw szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Niespodzianka dla widzów!

  Boże Narodzenie tuż, tuż… A „Barwy szczęścia” mają dla Widzów świąteczny prezent! Stanisława Celińska – wspólnie z Krzysztofem Antkowiakiem oraz chórem Sound'n'Grace – nagrała wyjątkową, pełną(...) z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem” – mówią wspólnie wykonawcy. Stanisława Celińska zdradza dodatkowo, że śpiewając cały czas myślała o bohaterce, w którą wciela się w „Barwach szczęścia