• Informacje na temat:

  krzysztof zalewski idol

Artykuły na temat: krzysztof zalewski idol
 • Krzysztof Zalewski-Brejdygant został ojcem

  Wokalista Krzysztof Zalewski-Brejdygant (35 l.) powitał na świecie syna.

 • Krzysztof Zalewski po "Idolu": Nie byłem gotowy

  "Po programie moja twarz była wszędzie, jednak ja nie byłem gotowy do wykonywania tego zawodu" - mówi zwycięzca "Idola" Krzysztof Zalewski, który płytą "Zelig" przypomina się po dziewięciu latach.

 • Krzysztof Zalewski na otwarciu restauracji. Bardzo się zmienił?

  Krzysztof Zalewski (34 l.) pojawił się wraz z innymi celebrytami na otwarciu jednego z nowych warszawskich lokali.

 • Krzysztof Zalewski: Kuba Wojewódzki nie poznaje mnie na ulicy

  Krzysztof Zalewski w listopadzie wrócił na scenę muzyczną. Laureat drugiej edycji "Idola" wydał drugi album, którego brzmieniem zachwyca się wielu krytyków muzycznych.

 • Joanna Moro zachwycona występem Krzysztofa Zalewskiego!

  ...znanego z drugiej edycji "Idola" Krzysztofa Zalewskiego. Jak się okazuje, wielką fanką muzyka jest Joanna Moro, która, jak twierdzi "Fakt", szalała z radości podczas jego krótkiego koncertu. "Gwiazda szalała pod sceną niczym zakochana w swoim idolu nastolatka" - czytamy w tabloidzie. "Fakt" nadmienia również, iż "można było odnieść wrażenie, że rozochocona Joanna była o krok od rzucania na scenę części...

 • Zwycięzca "Idola" powraca! Nowa płyta Krzysztofa Zalewskiego

  12 listopada ukaże się album "Zelig" Krzysztofa Zalewskiego. Będzie to pierwsza od dziewięciu lat płyta zwycięzcy drugiej edycji "Idola".

 • Polskie gwiazdy na koncertach. Gdzie jeszcze wystąpią nasi ulubieńcy?

  Polskie gwiazdy muzyki przez całe wakacje intensywnie koncertowały po kraju, dostarczając nam nie lada wrażeń. Wrzesień i kolejne miesiące zapowiadają się równie ciekawie. Zobaczcie w naszej galerii, gdzie warto się wybrać, by na żywo zobaczyć swoich idoli.

 • Idol: Albumy finalistów

  Krzysztof Zalewski, zwycięzca drugiej edycji programu "Idol", do telewizyjnego show zgłosił się po to, by wypromować swój zespół, Loch Ness. Co ciekawe, Krzysiek jest gitarzystą, a nie - jak mogłoby się wydawać - wokalistą tej lubelskiej grupy. Nie zmienia to jednak faktu, że cel został osiągnięty, a Loch Ness najprawdopodobniej w okolicach czerwca wejdą do studia.

 • " Idol był narzędziem"

  Maciek Silski podbił polską publiczność w 2005 roku, wygrywając czwartą edycję programu "Idol". W ciągu dwóch następnych lat Maciek przygotowywał swój debiutancki album "Alodium". W związku z długo oczekiwaną premierą pierwszego albumu Maćka z artystą rozmawiał Paweł Kasa. Zwycięzca "Idola" opowiedział czym był dla niego ten program, dlaczego długo pracował nad płytą ryzykując zapomnienie...

 • "Idol": Wyniki o 23.45 ...

  Na antenie Polsatu trwa finał drugiej polskiej edycji programu "Idol". Głosowanie zakończyło się o 22.00. Idola poznamy o godz. 23.45. Oto sylwetki finalistów.

Wideo na temat: krzysztof zalewski idol
 • Krzysztof Zalewski: Wojewódzki nie poznaje mnie na ulicy

  Podczas drugiej edycji programu "Idol" Kuba Wojewódzki mocno wspierał poczynania Krzysztofa Zalewskiego. Utarło się nawet przekonanie, że stał się on ulubieńcem dziennikarza. Dziś wokalista przyznaje, że Kuba nie poznaje go na ulicy. "Na pewno nie obserwuje moich poczynań. Spotkałem się z nim kilka razy na mieście i nigdy mnie nie poznał" - mówi Krzysztof agencji Newseria Lifestyle. Dodaje