• Informacje na temat:

  krzysztof zalewski idol 2003

Artykuły na temat: krzysztof zalewski idol 2003
 • Zwycięzca "Idola" powraca! Nowa płyta Krzysztofa Zalewskiego

  12 listopada ukaże się album "Zelig" Krzysztofa Zalewskiego. Będzie to pierwsza od dziewięciu lat płyta zwycięzcy drugiej edycji "Idola".

 • Zalef, Vienio i Pele w Polsacie

  Krzysztof Zalewski i zespół Renton w "Popliście", a znany hiphopowy Vienio i Pele w programie "Kuba Wojewódzki" - takie są muzyczne plany Polsatu na niedzielę, 1 lutego. Pierwsza z tych audycji rozpocznie się, tradycyjnie, o godz. 9.30, zaś druga o godz. 22.30.

 • "Nie oczekuję sukcesu komercyjnego"

  Ania Dąbrowska szerszej publiczności dała się poznać w pierwszej edycji programu "Idol" - dotarła wówczas do finałowej dziesiątki. Jej pierwszym profesjonalnym...

 • Muzyczne debiuty roku

  W kończącym się 2004 roku krajowy rynek muzyczny zdominowany został przez weteranów sceny - najpopularniejszym wykonawcą okazał się Krzysztof Krawczyk, który karierę zaczynał jeszcze w latach 60. Jednak pojawiło się kilku godnych uwagi debiutantów. Również na świecie na szersze wody wypłynęło paru młodych wykonawców, którzy mają spore szanse na osiągnięcie w 2005 roku naprawdę dużego sukcesu.

 • Sopot: Wojna festiwali

  W tym roku w Sopocie, w niewielkim odstępie czasu, odbędą się aż dwa duże festiwale. Jako pierwszy, w piątek, 19 sierpnia, rozpocznie się Festiwal Jedynki, przygotowany przez TVP. Z kolei w dniach 2-4 września odbędzie się Sopot Festival, po raz pierwszy organizowany przez stację TVN. Obie telewizje próbują się prześcignąć w pomysłach, które mają przyciągnąć przed ekrany widzów.

 • Wypluci przez show-biznes

  Przez chwilę mogli poczuć na sobie światła reflektorów. Dziś grają na ulicy, śpiewają w chórkach nieznanych artystów, statystują w serial ach.

 • Najbardziej pamiętne występy w historii "Szansy na sukces"!

  W ten program nie władowano potężnych pieniędzy, nie towarzyszył mu hollywoodzki rozmach, nie zatrudniono showmanów-jurorów. To jednak tutaj urodziło się najwięcej trwałych karier. Po 19 latach "Szansa na sukces" znika z anteny.

 • 2013: Rok powrotów

  Nie ma wątpliwości. Rok 2013 w muzyce był rokiem powrotów! Tych oczekiwanych, a przede wszystkim tych niespodziewanych.