• Informacje na temat:

  krzysztof zalewski rezyser

Artykuły na temat: krzysztof zalewski rezyser
 • "Belfer": Będzie kolejny sezon

  .... W pierwszym sezonie śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zalewski (Maciej Stuhr). Nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje(...) Głowacki, Magdalena Cielecka, Łukasz Simlat, Krzysztof Pieczyński, Jacek Pawłowski, Malwina Buss i Patryk Pniewski.

 • Joanna Trzepiecińska: Los sobie z niej okrutnie zakpił!

  ...kobiecie. Urokowi Trzepiecińskiej uległ aktor i reżyser Krzysztof Zalewski. Problem w tym, że był wówczas związany z inną aktorką, Marią Pakulnis (57 l.). Mężczyzna w pewnym momencie przeprowadził się do zakochanej w nim Joanny, ale Pakulnis nie zamierzała ustępować młodszej rywalce bez walki. I dopięła swego. Po pewnym czasie Zalewski do niej wrócił, a wkrótce urodził im się syn. Z czasem ich...

 • Łazarkiewicz, Barbara Borys-Damięcka i reżyserami - Januszem Kijowskim, Andrzejem Wajdą, Jerzym Zalewskim, Maciejem Dejczerem. W 1986 roku wystąpiła w serial u "Budniokowie i inni" Janusza Kidawy(...), nosicielką wirusa HIV w przejmującym dramacie Piotra Łazarkiewicza "Pora na czarownice" (1993). Pojawiła się w "Łowcy. Ostatnie starcie" (1993) Jerzy Łukaszewicz i "Prowokatorze" (1995) Krzysztofa...

 • Przegląd Najnowszych Filmów Polskich we Lwowie

  33 filmy mieli okazję obejrzeć ukraińscy i polscy widzowie podczas zakończonego we Lwowie 3. Przeglądu Najnowszych Filmów Polskich. W wielu z nich, odnoszących się do najnowszej historii Polski, Ukraińcy szukali odniesień do obecnej sytuacji w ich kraju.

 • Stuhr w Cannes?

  Najnowszy film Jerzego Stuhra "Duże zwierzę", zrealizowany na podstawie odnalezionego w Niemczech, w Wiesbaden, scenariusza Krzysztofa Kieślowskiego z początku lat 70., został oficjalnie zgłoszony do konkursu w tegorocznym festiwalu w Cannes. O tym, czy zostanie zakwalifikowany, zadecyduje dopiero komisja selekcyjna, której przewodniczy dyrektor festiwalu Gilles Jacob.

 • Artur Rojek za kratkami (klip "Beksa")

  W sieci można już obejrzeć debiutancki solowy klip Artura Rojka.

 • Zobacz odmienną miłość!

  "Szukałem Ciebie" to pierwszy singel nowej punkorockowej supergrupy Bimber, tworzonej przez muzyków znanych z m.in. Oddziału Zamkniętego, T. Love, Porter Band i Mech. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysku do tego nagrania.

 • Polska komedia triumfuje w USA

  Film Pawła Wendorffa "Nie ten człowiek" zdobył główną nagrodę za najlepszy fabularny film zagraniczny na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Columbia Gorge w USA.