• Informacje na temat:

  krzysztof ziemiec z żoną

Artykuły na temat: krzysztof ziemiec z żoną
 • Krzysztof Ziemiec: Uwiódł żonę w niecodzienny sposób!

  ..."Do domu przenoszę tylko dobre emocje i w żadnym wypadku nie zaniedbuję najbliższych!" - mówi Krzysztof Ziemiec (48 l.). W tym roku prezenter z żoną Danutą obchodzić będzie 18-lecie ślubu.

 • Krzysztof Ziemiec: Rodzina na pierwszym miejscu

  Krzysztof Ziemiec napisał książkę zatytułowaną "Warto być dobrym", która jest dowodem na to, że istnieją ludzie gotowi do szlachetnych poświęceń. Dziennikarz z nadzieją patrzy więc w przyszłość i tego samego życzy Polakom z okazji Bożego Narodzenia.

 • Krzysztof Ziemiec w żałobie. "Zostałem sierotą"

  Krzysztof Ziemiec (48 l.) nie może pogodzić się ze śmiercią mamy. Ciągle przeżywa jej odejście. „Zostałem sierotą” – mówi w tabloidzie.

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Krzysztof Ziemiec odczuwa ból podczas upałów

  Krzysztof Ziemiec (48 l.) kilka lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Choć nie chce o nim pamiętać, to czasami ból nie pozwala mu na całkowite zapomnienie.

 • Wdzięczny widzom za wsparcie

  Półtora roku temu Krzysztof Ziemiec bardzo ciężko się poparzył. Wrócił już do pracy, ale ciągle chodzi na rehabilitację. Teraz cieszy się każdą chwilą z rodziną, bo wie, jak łatwo to stracić.

 • Krzysztof Ziemiec przeżywa bardzo trudny czas. "Jest zdruzgotany"

  Krzysztof Ziemiec (48 l.) przeżył ostatnio tragedię. Zmarła jego ukochana mama, z czym bardzo trudno mu się pogodzić. Do tego doszły kłopoty w pracy - oskarżono go o kłamstwo. Na antenie TVP przekazał widzom nieprawdziwe informacje. Przeprosił za to, ale ten błąd nie jest mu zapomniany.

 • Znany prezenter cudem przeżył

  Choć jego ciało uległo poparzeniom aż w 40 procentach i z trudem porusza się o własnych siłach, dziennikarz Krzysztof Ziemiec (41 l.) nie stracił pogody ducha. Mówi, że teraz odnalazł prawdziwy sens życia.

 • Krzysztof Ziemiec o rozstaniach w show-biznesie: Ludzie wyrzucają siebie jak zużyte ubrania

  Krzysztof Ziemiec (46 l.) ze swoją żoną Danutą dzieli życie już od piętnastu lat. Nie wszystkie znane pary mogą pochwalić się takim stażem...

 • Ziemiec rozmawia z mężem Anny German

  14 czerwca (godz. 17.40) na antenie TVP 1 wyemitowany zostanie wywiad "Anna German - moja miłość", w którym o sławnej piosenkarce opowie mąż artystki.

Zdjęcia na temat: krzysztof ziemiec z żoną
Wideo na temat: krzysztof ziemiec z żoną
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…