• Informacje na temat:

  krzywy las

Artykuły na temat: krzywy las
 • Serialowy przewodnik: Premiery, daty, opisy odcinków

  ...w dalekiej kopalni, a jego wybranka zmuszona jest poślubić kuzyna. Kryminalne zagadki Las Vegas odc.16, 17 Agenci wszczynają śledztwo w sprawie śmierci kobiety, której ciało sprawca pokrył(...) tle rasowym. Wikingowie odc.3 Ragnar w asyście swojego oddziału napada na klasztor w Lindesfarne. Najeźdźcy zabierają ze sobą łupy, a uprowadzonych mnichów decydują się sprzedać na targu niewolników...

 • Mała agentka znowu w akcji

  Alexa Vega, gwiazda filmów "Mali agenci" , "Mali agenci 2. Wyspa marzeń" i "Mali agenci 3D" , wystąpi w komedii "Sleepover", która powstaje dla wytwórni MGM. 15-letnia aktorka zagra w niej jedną z grupy dziewcząt, które spędzają ostatnie wakacje przed rozpoczęciem nauki w liceum. Zdjęcia do filmu rozpoczynają się 29 września w Los Angeles.

 • Weekend w serialach

  ...lekcji. Tomek wyprowadza się z domu, ale wciąż zostawia Natalii rzeczy do prania i jada obiady u rodziców. Kacper i Kuba kłócą się o to, który z nich ma ładniejsze ubrania. "Kryminalne zagadki Las Vegas...

 • Młode gwiazdy na prywatce

  Powiększa się obsada filmu "Sleepover", w którym główną rolę zagra Alexa Vega ( "Mali agenci" , "Mali agenci 2. Wyspa marzeń" ). Projekt opowie o grupie dziewczyn, które przygotowują się do ostatniego letniego przyjęcia przed rozpoczęciem nauki w liceum. Pierwszy klaps na planie padnie 30 września.

 • Plebania

  Po mszy świętej Michalina panem Leonem opowiadają proboszczowi o wrażeniach z wyjazdu na beatyfikację do Rzymu. Proboszcz dostrzega w kościele zmartwioną...

 • Czarna książeczka Holly Hunter

  Holly Hunter ( "Bracie, gdzie jesteś?" ), wyróżniona nagrodą Independent Vision Award na tegorocznym festiwalu Sundance, zagra jedną z głównych ról w filmie "Little Black Book". Będzie to komedia o nieoczekiwanych skutkach, jakie przynieść może przeglądanie cudzej korespondencji. Obok zdobywczyni Oscara, na planie znajdzie się Brittany Murphy ( "8. Mila" ).

 • Alexa Vega znalazła rodziców

  Jeff Garlin ( "Małolaty u taty" ) i Jane Lynch ( "Na własną rękę" ) dołączyli do obsady komedii "Sleepover". Film opowiada o rywalizujących ze sobą w szkole dwóch grupach dziewcząt, które postanawiają tego samego dnia zorganizować swoje imprezy. Para aktorów wcieli się w postaci rodziców organizatorki jednego z przyjęć, którą zagra Alexa Vega ( "Mali agenci 2. Wyspa marzeń" , "Mali agenci 3D" ).

 • Matthew McConaughey: Szalony ojciec

  Matthew McConaughey ( "Powiedz tak" , "Ręka Boga" , "Władcy ognia" , "Jak stracić chłopaka w 10 dni?" ) ma wystąpić w filmie zatytułowanym "Dirty Little Secret". Będzie to satyryczna komedia podejmująca temat współczesnego obłędu związanego z posiadaniem dzieci.

 • Happysad we wrześniu: ciepło / zimno

  Na 5 września wyznaczono datę premiery piątej płyty grupy happysad. Album otrzymał tytuł "ciepło / zimno".

 • Koniec kilku klubów

  Dziś podpadnę (i to strasznie) zwolennikom zamkniętego niedawno warszawskiego klubu Le Madame. Mianowicie stwierdzę, że zamknięto go słusznie. I powiem to w czasie trwającego właśnie Festiwalu Równości. Aż mnie serce boli, niestety.