• Informacje na temat:

  krzywy zona

Artykuły na temat: krzywy zona
 • Andrzej Krzywy: Upozorowałem własne samobójstwo!

  ..."Jak ojciec coś powiedział, to tak miało być. Jak coś się przeskrobało, miało się wybór – sznur od żelazka albo pasek od spodni. Wybieraliśmy pasek, bo jako szerszy mniej bolał" – wspomina Andrzej Krzywy (52) w książce „Na Krzywy ryj”.

 • Jak donosi gazeta codzienna "Fakt", Andrzej Krzywy, wokalista De Mono, porzucił żonę dla sąsiadki.

 • Andrzej Krzywy opowiedział o rodzinnym dramacie!

  Wokalista De Mono czasy świetności ma już dawno za sobą. W latach 90. zespół był na samym szczycie, a ich przeboje śpiewała cała Polska. Od dłuższego czasu Krzywy i reszta jakoś nie mogą jednak się(...) w oczach, miała ogromny kłopot z chodzeniem"  - wspomina Krzywy w "Fakcie". Annie gratulujemy oczywiście wytrwałości i życzymy dużo zdrowia!

 • "Rejs na krzywy ryj" - biografia Himilsbacha

  O barwnym życiu w szarym PRL-u, karierze pisarza i filmowca, miłości do wódki i żony zwanej Basicą pisze Anna Poppek w niedawno opublikowanej książce "Rejs na krzywy ryj. Jan Himilsbach i jego czasy".

 • Andrzej Krzywy ma żal do Marka Kościkiewicza: Pilnowałem mu dzieci, a on się ode mnie odwrócił

  Andrzej Krzywy (53 l.) ma za sobą ciężkie chwile związane z rozwodem. Przed nim kolejna batalia - tym razem z kolegą z zespołu.

 • Randy Quaid z żoną za kratkami

  Randy Quaid i jego żona Evi spróbowali szczęścia przed sądem w Santa Barbara w Kalifornii i... przegrali. Para została tym samym wysłana do więzienia za niezapłacony rachunek.

 • "Na Wspólnej": Daj spokój mojej żonie!

  Agnieszka nie wierzy, że Rafał doprowadził do śmierci swojej matki. Postanowi bronić go przed sądem. Rezygnując przy tym z podróży poślubnej. Dlatego Hebel będzie chciał usunąć rywala w cień.

 • Randy Quaid w areszcie

  Randy Quaid oraz jego żona Evi trafili w czwartek do aresztu, gdyż nie uregulowali rachunku hotelowego opiewającego na 10 tys. dolarów.

 • Krzywy: 15 lat związku wystarczy

  Andrzej Krzywy (48 l.), lider DeMono, po rozwodzie związał się z Anną.

 • O małżeńskich kłopotach Andrzeja Krzywego (42 l.), wokalisty grupy De Mono, mówiono od pewnego czasu. W końcu gruchnęła wieść: - Krzywy ma nową partnerkę! To przez nią rozpadł się poprzedni związek! Jak było naprawdę, wokalista wyjaśnił w rozmowie z "Super Expressem".

Wideo na temat: krzywy zona
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…