• Informacje na temat:

  książę albert ii z żoną

Artykuły na temat: książę albert ii z żoną
 • Książę Albert II i księżna Charlene: szykuje się rozwód na królewskim dworze

  ..."To koniec!" - ogłaszają zagraniczne media i, cytując słowa informatorów z książęcego dworu, sugerują, że Albert II i jego żona Charlene przechodzą poważny kryzys małżeński.

 • Książę Albert przeciwnikiem filmu o Grace Kelly

  Premierze produkcji "Grace księżna Monako", która zostanie zaprezentowana podczas festiwalu filmowego w Cannes, towarzyszą kontrowersje. Syn Grace, książę Albert, ma zastrzeżenia co do filmu i prawdopodobnie nie pojawi się na jego premierze.

 • Książę Albert zmusza księżną Charlene do zajścia w ciążę

  Odkąd świat obiegła wiadomość, że Kate Middleton (30 l.) jest w ciąży, książę Albert z Monako (54 l.) nie mówi o niczym innym, tylko o potomku.

 • Uroczysta premiera "Opowieści z Narnii"

  Światowa premiera filmu "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" odbędzie się 7 grudnia w londyńskiej Royal Albert Hall. Uroczystość zaszczyci swoją obecnością książe Karol razem ze swoją żoną - księżną Kornwalii.

 • Meghan Markle zapomniała się podczas ważnej uroczystości! Królowa jej wybaczy?

  Meghan Markle (37 l.) jest nieustannie pod czujnym okiem kamer. Zwłaszcza teraz, gdy jest w ciąży, fani rodziny królewskiej poświęcają jej dużo uwagi. książę Harry (34 l.) i jego żona wrócili już do Wielkiej Brytanii ze swojej podróży po Australii i Nowej Zelandii. Pojawili się ostatnio wraz z całą rodziną na obchodach Dnia Pamięci i oczywiście, to Meghan skradła całą uwagę.

 • Gwiazdy piosenki w roli modeli

  Gwiazdy piosenki i najsłynniejsi projektanci mody połączą siły podczas charytatywnej imprezy w londyńskiej Royal Albert Hall. Dochody z pokazu, który odbędzie się 15 października, zostaną przekazane na konto fundacji księcia Karola.

 • Charle Wittstock potwierdza: "Tak, spodziewamy się bliźniąt"

  Charlene Wittstock (36 l.), żona księcia Monako Alberta II (56 l.), potwierdziła medialne doniesienia. Książęca para będzie miała bliźniaki!

 • Premiera Bonda: Najlepszy film Craiga?

  Uroczysta premiera nowego filmu o agencie Jej Królewskiej Mości Jamesie Bondzie pt. "Skyfall" odbyła się we wtorek wieczorem w londyńskim reprezentacyjnym Royal Albert Hall.

 • W takich luksusach będzie rodzić księżna Kate. Dwór czeka na... bliźnięta?

  ...książę William otworzą w kwietniu szampana. Będą mogli w świetnych nastrojach uczcić narodziny swojego trzeciego dzidziusia (lub bliźniąt). Porodem zajmą się najlepsi fachowcy na świecie, wśród(...) ciąży, kiedy cierpiała ona na nawracające, wycieńczające wymioty. Potrawy ugotują mistrzowie kuchni. Książęca para nie będzie się też nudzić: telewizja satelitarna, świeżutkie magazyny, gazety oraz...

 • Colin Firth ponownie w roli króla Jerzego

  Film "Jak zostać królem" okazał się wielkim sukcesem artystycznym i komercyjnym, dlatego już o lutego trwają negocjacje odnośnie jego sequela. Chęć udziału w projekcie potwierdził odtwórca głównej roli, zdobywca Oscara za rolę króla Jerzego VI, Colin Firth.