• Informacje na temat:

    książe albert z żoną

Artykuły na temat: książe albert z żoną
  • Książę Albert II i księżna Charlene: szykuje się rozwód na królewskim dworze

    ..."To koniec!" - ogłaszają zagraniczne media i, cytując słowa informatorów z książęcego dworu, sugerują, że Albert II i jego żona Charlene przechodzą poważny kryzys małżeński.

  • Uroczysta premiera "Opowieści z Narnii"

    Światowa premiera filmu "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" odbędzie się 7 grudnia w londyńskiej Royal Albert Hall. Uroczystość zaszczyci swoją obecnością książe Karol razem ze swoją żoną - księżną Kornwalii.

  • Książę Albert zmusza księżną Charlene do zajścia w ciążę

    Odkąd świat obiegła wiadomość, że Kate Middleton (30 l.) jest w ciąży, książę Albert z Monako (54 l.) nie mówi o niczym innym, tylko o potomku.

  • Książę Albert przeciwnikiem filmu o Grace Kelly

    Premierze produkcji "Grace księżna Monako", która zostanie zaprezentowana podczas festiwalu filmowego w Cannes, towarzyszą kontrowersje. Syn Grace, książę Albert, ma zastrzeżenia co do filmu i prawdopodobnie nie pojawi się na jego premierze.

  • Charle Wittstock potwierdza: "Tak, spodziewamy się bliźniąt"

    Charlene Wittstock (36 l.), żona księcia Monako Alberta II (56 l.), potwierdziła medialne doniesienia. Książęca para będzie miała bliźniaki!

  • Gwiazdy piosenki w roli modeli

    Gwiazdy piosenki i najsłynniejsi projektanci mody połączą siły podczas charytatywnej imprezy w londyńskiej Royal Albert Hall. Dochody z pokazu, który odbędzie się 15 października, zostaną przekazane na konto fundacji księcia Karola.

  • Meghan Markle zapomniała się podczas ważnej uroczystości! Królowa jej wybaczy?

    Meghan już niejednokrotnie podbiła serca poddanych. Swoją otwartością i szerokim uśmiechem zaskarbiła sobie sympatię fanów rodziny królewskiej. Odkąd została żoną Harry'ego, a następnie okazało się, że jest w ciąży, media śledzą jej każdy krok.Ostatnio para pojawiła się w Royal Albert Hall w Londynie, by wraz z całą rodziną uczcić pamięć żołnierzy, którzy oddali życie za walkę o swój kraj. Na tę...

  • Premiera Bonda: Najlepszy film Craiga?

    Uroczysta premiera nowego filmu o agencie Jej Królewskiej Mości Jamesie Bondzie pt. "Skyfall" odbyła się we wtorek wieczorem w londyńskim reprezentacyjnym Royal Albert Hall.

  • Weekend w serialach

    ...morderca zostaje schwytany i szeryf zamyka sprawę. D.B. Russell ma jednak wątpliwości, czy za kratki trafiła właściwa osoba. Chce wznowić śledztwo. "Wiktoria" odc.5 Królowa tworzy z Albertem szczęśliwą(...) zawarcia związku małżeńskiego. Ma nadzieję, że z czasem Albert wywalczy należną mu pozycję. "Złote serce" odc.40-44 Patricia czuje się coraz gorzej. Musi odstawić nowy lek. Zwierza się Pedro, że...

  • Colin Firth ponownie w roli króla Jerzego

    Film "Jak zostać królem" okazał się wielkim sukcesem artystycznym i komercyjnym, dlatego już o lutego trwają negocjacje odnośnie jego sequela. Chęć udziału w projekcie potwierdził odtwórca głównej roli, zdobywca Oscara za rolę króla Jerzego VI, Colin Firth.

Wideo na temat: książe albert z żoną
  • Green Zone

    Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

  • Żona doskonała

    Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

  • Żona na niby

    Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…