• Informacje na temat:

  książę andrea

Artykuły na temat: książę andrea
 • Middleton na liście najpiękniejszych

  ..." - wyjaśnił Greg Hodge, dyrektor zarządzający serwisem BeautifulPeople.com. Internauci nie zapomnieli również o przystojnych monarchach. Największe uznanie zyskał książę Szwecji Karol Filip (88 proc.) tuż za nim z 80 proc. poparciem uplasował się następca monakijskiego tronu książę Andrea. Trzecią pozycję zajmuje duński książę Fryderyk. Trzecią i czwartą pozycję zajęli książę Harry i William.

 • Nie tylko "Gra o tron", czyli seriale fantasy na weekend

  ..., tajemniczy druid i małomówny książę.. Parę tygodni temu MTV zamówiło drugi sezon serii. W Polsce serial jest emitowany na antenie stacji AXN. Ilość odcinków do obejrzenia: 10. "Przystań" ("Haven...

 • Pippa debiutuje na okładce

  ...mężów. Ta zawiera tylko najlepsze partie jak Robert Kennedy III, książę Andrea Casiraghi z Monako czy Pierre Sarkozy, syn prezydenta Francji. Zestawienie nosi tytuł: "Kogo mogłaby poślubić Pippa...

 • The Corrs zagrali dla księcia Karola

  Irlandzkiej grupie The Corrs udało się zagrać koncert charytatywny na rzecz Fundacji Księcia Karola. Zespół miał wystąpić kilka miesięcy temu, ale uniemożliwiła to choroba Andrei Corr. Występ, który odbył się 25 października w Londynie, obejrzało w sumie pięć tysięcy osób.

 • Niedyspozycja Andrei Corr

  Irlandzka rodzinna grupa The Corrs zmuszona była odwołać sześć koncertów w ramach trasy promującej wydany w ubiegłym roku album "In Blue". Powodem są kłopoty zdrowotne najmłodszej z całego rodzeństwa Andrei Corr, wokalistki zespołu i bez wątpienia najsłynniejszej jego członkini.

 • Seksistowskie Cannes?

  Brytyjska reżyserka Andrea Arnold ("Wichrowe wzgórza"), która jest jedną z jurorek tegorocznego festiwalu w Cannes, stwierdziła, że oskarżenie francuskiej imprezy o seksizm jest bezpodstawne.

 • Zaśpiewają dla Diany

  Ponad 30 wykonawców pojawi się na scenie stadionu Wembley w niedzielę, 1 lipca, by uczcić pamięć księżnej Diany. Charytatywny koncert poprowadzą sir Elton John oraz książęta William i Harry - synowie zmarłej Diany.

 • Rodzinna królewska pomaga Madonnie

  Brytyjska rodzina królewska pomoże Madonnie w pracach nad jej filmem "W.E", opowiadającym historię romansu Wallis Simpson z królem Wielkiej Brytanii Edwardem VIII.

 • "Wojna i pokój" w Rzymie

  Z udziałem najważniejszych twórców, odbyła się uroczysta premiera serialu "Wojna i pokój". W rzymskim Audytorium Conciliazione. 1800 osób oklaskiwało aktorów i reżysera, podczas projekcji która trwała do 3 w nocy.

 • "Historia pewnej miłości"

  Madonna nie zaprzecza: w wyreżyserowanej przez nią historii Amerykanki Wallis Warfield Simpson, kontrowersyjnej bywalczyni salonów, dla której brytyjski monarcha Edward VIII zrzekł się tronu, uważny widz dostrzeże więcej niż kilka odniesień do własnych życiowych doświadczeń artystki.

Wideo na temat: książę andrea
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?