• Informacje na temat:

  książę buckingham

Artykuły na temat: książę buckingham
 • Meghan Markle i książę Harry pokazali synka

  Książęca para pokazała zdjęcie swojego pierwszego dziecka. Ich syn narodził się w poniedziałkowy poranek.

 • Książę William w "Simpsonach"!

  Syn następcy brytyjskiego tronu, książę William, ma być gwiazdą jednego z odcinków animowanego serialu "Simpsonowie" . Amerykańscy bohaterowie mają spotkać młodego arystokratę podczas wycieczki do Anglii. Książę dołączy tym samym do długiego szeregu sławnych postaci, które sportretowano w serialu o zwariowanej rodzinie ze Springfield.

 • Księżna Meghan i książę Harry wyprowadzają się z Wielkiej Brytanii? Zaskakujące doniesienia

  Wszystko wskazuje na to, że księżna Meghan i książę Harry planują wraz z synkiem Archiem już za parę miesięcy wyprawę do Afryki. Mówi się, że książęca para pozostanie tam na dłużej.

 • Ślub księcia Williama: "To naciągacze"

  Brytyjski wokalista Morrissey dołączył do grona artystów krytykujących wystawność ceremonii ślubnej księcia Williama i Kate Middleton.

 • Książę Filip zaskoczył poddanych! Tego nikt się nie spodziewał!

  ...10 czerwca 2018 roku książę Filip skończył 97 lat. To słuszny wiek, ale i coraz to większe problemy ze zdrowiem. Nic dziwnego, że kiedy nie pojawił się na kilku oficjalnych uroczystościach, poddani zaczęli martwić się o jego samopoczucie…

 • Beyonce i Jay-Z u księcia Karola

  Gwiazda muzyki pop Beyonce Knowles i znany raper Jay-Z zostali zaproszeni przez księcia Karola do Pałacu Buckingham na uroczysty obiad. W ten sposób następca brytyjskiego tronu chce podziękować duetowi wykonującemu utwór "Crazy in Love", że zgodził się wziąć udział w majowym koncercie charytatywnym "Prince Trust".

 • Księżna Meghan i książę Harry na gali rozdania nagród. Uwagę zwracają te szczegóły

  Księżna Meghan (36 l.) i książę Harry (33 l.) pojawili się na gali rozdania nagród Queen's Young Leaders w Pałacu Buckingham. Uwagę zwracały pewne szczegóły w wyglądzie żony księcia. I nie chodzi tu wcale o jej strój!

 • Franz Ferdinand odmówili królowej

  Szkocka grupa Franz Ferdinand zrezygnowała z występu w Pałacu Buckingham, gdzie została zaproszona na specjalne życzenia księcia Williama. Zespół miał zagrać we wtorek, 7 grudnia, na przyjęciu zorganizowanym przez królową Elżbietę II dla osób, które wniosły wkład w rozwój brytyjskiej kultury i nauki.

 • Książę Filip: Co się dzieje z jego zdrowiem?

  Był obecny na ślubie wnuczka Harry’ego i Meghan, ale już w czerwcu książę Filip nie pokazał się na balkonie w urodziny królowej, po tradycyjnej paradzie Trooping the Colour.  Wielu obserwatorów monarchii było zaniepokojonych: nie był to pierwszy raz, kiedy Filipa zabrakło u boku królowej. Rzecznik monarchii zapewnił jednak solennie, że książę Edynburga będzie brał udział w imprezach...

 • Gwiazdy dla królowej

  Muzyczne legendy zaśpiewały dla Elżbiety II na scenie przed Pałacem Buckingham z okazji jubileuszu monarchini.