• Informacje na temat:

  książe filip maz krolowej

Artykuły na temat: książe filip maz krolowej
 • Książę Filip dobrowolnie oddał prawo jazdy! Przejął się wypadkiem?

  W styczniu 2019 roku książę Filip (97 l.) miał wypadek samochodowy, w którym prowadzony przez niego samochód zderzył się z innym pojazdem. Na początku wydawało się, że mąż królowej niezbyt przejął się tym zdarzeniem, ale chyba były to tylko pozory.

 • Mirren jako Elizabeth w TVN Style

  W grudniu 2009 roku telewizja TVN Style zaprezentuje na swojej antenie nowy serial kostiumowy o królowej Elżbiecie I Tudor. W tytułową rolę wcieli się rewelacyjna Helen Mirren. Postać jej faworyta, Roberta Dudleya - hrabiego Leicester - zagra Jeremy Irons.

 • Książę Filip zaskoczył poddanych! Tego nikt się nie spodziewał!

  ...10 czerwca 2018 roku książę Filip skończył 97 lat. To słuszny wiek, ale i coraz to większe problemy ze zdrowiem. Nic dziwnego, że kiedy nie pojawił się na kilku oficjalnych uroczystościach, poddani zaczęli martwić się o jego samopoczucie…

 • Takiego ślubu jeszcze nie było!

  W piątek, 29 kwietnia, oczy całego świata zwrócone są na Wielką Brytanię. Książę William wziął ślub ze swoją narzeczoną, Kate Middleton. Obszerne relacje z tego wydarzenia pokazały także polskie stacje telewizyjne.

 • Książę Filip: Co się dzieje z jego zdrowiem?

  Był obecny na ślubie wnuczka Harry’ego i Meghan, ale już w czerwcu książę Filip nie pokazał się na balkonie w urodziny królowej, po tradycyjnej paradzie Trooping the Colour.  Wielu obserwatorów monarchii było zaniepokojonych: nie był to pierwszy raz, kiedy Filipa zabrakło u boku królowej. Rzecznik monarchii zapewnił jednak solennie, że książę Edynburga będzie brał udział w imprezach...

 • Portal Yahoo przeprowadził ciekawe badanie wśród swoich użytkowników. Zapytano ich, kogo najchętniej widzieliby w roli ambasadora naszej planety, który powitałby Marsjan po ich wylądowaniu na Ziemi. Najwięcej głosów uzyskał Ozzy Osbourne.

 • Królowa Elżbieta II i książę Filip: Początki ich małżeństwa nie były łatwe! Tego ślubu miało nie być

  Królowa Elżbieta II (91 l.) od zawsze była poważna, a jej mąż książę Filip (96 l.) niecierpliwy i wybuchowy. Mimo różnic potrafili jednak stworzyć zgodne małżeństwo.

 • Film o śmierci Diany wzbudza kontrowersje

  Kontrowersje na festiwalu w Cannes wzbudziła projekcja filmu dokumentalnego "Unlawful Killing" na temat śmierci księżnej Diany. W dokumencie powtarzane są spiskowe sugestie, jakoby za tę śmierć mogły odpowiadać brytyjskie elity. Pokazane zostało ponadto zdjęcie umierającej księżnej.

 • Książę Filip nie przeprosił poszkodowanej w wypadku, który spowodował! Jest komentarz!

  Książę Filip (97 l.) miał wypadek samochodowy w czwartkowy wieczór, 17 stycznia 2019 roku. Mąż królowej Elżbiety II (92 l.) sam prowadził samochód, który zderzył się z innym autem. O ile książę wyszedł z tej sytuacji bez szwanku, to tyle szczęścia niestety nie mieli inni uczestnicy wypadku.

 • Przewodnik rockowy: "Sensacyjny powrót" Midge Ure i Ultravox

  Są słowa nadużywane przez dziennikarzy. Co drugi film w programie telewizji jest kultowy, co trzeci artysta (niezależnie od płci) stał się już ikoną, a co czwarte wydarzenie zasługuje na miano sensacji. Efektem tego bełkotu jest coraz szybsze degradowanie znaczeniowej wartości owych słów lub inaczej pisząc, zobojętnienie na nie oglądaczy, czytaczy i słuchaczy.

Wideo na temat: książe filip maz krolowej
 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...