• Informacje na temat:

  książę george

Artykuły na temat: książę george
 • Książę George na polowaniu. PETA oburzona

  Książę George (5 l.) znów w centrum uwagi i w samym środku afery! Chłopiec z daleka przyglądał się polowaniu, co nie spodobało się części osób. Oficjalne oświadczenie opublikowała organizacja zajmująca się ochroną praw zwierząt.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Mały książę George rozbraja wszystkich słodkimi minkami!

  Książę George (3 l.) podróżuje właśnie z rodzicami po Kanadzie. Jerzy swoimi słodkimi minami zjednał sobie wszystkich!

 • Książę William w "Simpsonach"?

  W "obsadzie" animowanego serial u "Simpsonowie" mogą znaleźć się postaci wzorowane na brytyjskich książętach Williamie i Harrym. Plany te ujawnił kilka dni temu producent popularnego serialu, Al Jean.

 • Książę George już wcześniej zdradził imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego?

  Dziecko Meghan (37 l.) i Harry'ego (34 l.) jest już na świecie! Synek pary otrzymał oryginalne, zaskakujące imię: Archie. Teraz okazuje się, że na trop właśnie takiego imienia już kilka miesięcy temu naprowadzał... 5-letni książę George!

 • Kogo aresztują w 2010? Lista!

  Pete Doherty, Amy Winehouse a może George Michael i książę Harry?

 • Książę George, synek Kate i Williama, sprawia problemy wychowawcze!

  Książę George (3 l.) to ulubieniec Brytyjczyków i ukochany syn Kate (34 l.) i Williama (34 l.). Jednak niedawno chłopiec zaczął stwarzać problemy. Rodzice wcale nie zamierzają tego ukrywać i opowiedzieli o kłopotach wychowawczych z dzieckiem.

 • George Michael: Ślub na 10. rocznicę

  Informowaliśmy już o tym, że 42-letni George Michael zamierza wziąć ślub ze swoim partnerem Kennym Gossem (47 l.). Już w środę, 21 grudnia, w Wielkiej Brytanii wchodzi w życie prawo o związkach homoseksualnych, jednak angielski wokalista woli poczekać do czerwca 2006 roku, kiedy minie 10 lat od początku jego związku z Gossem, teksańskim przedsiębiorcą.

 • Książę George znów skradł show! Jego miny mówią wszystko

  Książę George (3 l.) nie pierwszy raz był w centrum uwagi! Gdy wraz z rodzicami oraz siostrą wylądował w Niemczech, na płycie lotniska minkami pokazał swoje niezadowolenie. Chyba kilkudniowa podróż daje mu się we znaki!

 • Maciej Rock jako kapryśny książę "przy kości"

  Jest gwiazdą telewizji, a teraz jeszcze dodatkowo...księciem! Maciej Rock zdradza sekrety postaci, której użycza głosu w filmie "Królowa Śniegu".

Zdjęcia na temat: książę george
Wideo na temat: książę george
 • Księżniczka Charlotte i książę George skradli serca ludzi z całego świata!

  Księżniczka Charlotte i książę George to potomkowie Kate i Williama, członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dzieci towarzyszą rodzicom w większości podróży reprezentacyjnych. Każde ich oficjalne wyjście jest szeroko komentowane. Wszystko przez to, że Charlotte i George to niezwykle towarzyskie i zabawne rodzeństwo. Jak ich nie kochać? (Agencja TVN / x-news)

 • Kate, William i mały George w Sydney

  Brytyjski książę William, jego żona Kate i ich synek, książę George przybyli do słonecznego Sydney. Przywitały ich tłumy fanów, wznoszących głośne okrzyki oraz delegacja oficjalna złożona z dostojników państwowych, z premierem Tonym Abbottem na czele. Australia to kolejny, po Nowej Zelandii, przystanek trzytygodniowej podróży książęcej pary. Na początek Kate i William zostali zabrani do słynnej

 • Narodziny kolejnego "Royal Baby"

  Wygląda na to, że mały George ma konkurencję - księżniczka Luksemburga Amalia już przykuwa sporą uwagę mediów. Jej dumni rodzice, książę Feliks wraz z małżonką Claire, oficjalnie przedstawili córkę dziennikarzom. Dziewczynka przyszła na świat 15 czerwca. Waży niespełna 3 kg. Będzie nosić imiona Amalia Gabriela Maria Teresa. Jest pierwszą wnuczką wielkiego księcia Luksemburga Henryka i księżnej

Dyskusje na temat: książę george