• Informacje na temat:

  książę harry chelsy

Artykuły na temat: książę harry chelsy
 • Książę Harry obsypuje byłą dziewczynę kwiatami!

  Książę Harry (30 l.) nadal intensywnie szuka swojej księżniczki.

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

 • Książę Harry wróci do byłej dziewczyny?!

  Książę Harry (30 l.) nadal poszukuje odpowiedniej kandydatki na żonę.

 • Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie zaręczeni? Szykują oświadczenie!

  Wygląda na to, że Książę Harry (32 l.) w końcu może się ustatkować. Kandydatką na jego żonę jest aktorka Meghan Markle (36 l.), którą rzekomo poprosił już o rękę!

 • Książę Harry i Pippa Middleton mają romans?!

  Książę Harry (31 l.) i Pippa Middleton (32 l.) mają romans?! Brytyjskie media nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Według nich para spotyka się od trzech miesięcy, a ich relacja robi się coraz poważniejsza.

 • Harry i Chelsy znowu razem?

  Czy Książę Harry i Chelsy Davy postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę?

 • Książę Harry podrywał faceta

  Młodszy syn księżnej Diany, Harry (27 l.), nie szuka nowej dziewczyny, za to baluje bez opamiętania, wzbudzając zaskakujące podejrzenia...

 • Książę Harry jest załamany

  Książę Harry, młodszy syn brytyjskiego następcy tronu księcia Karola, jest załamany po rozstaniu ze swą przyjaciółką Chelsy Davy.

 • Książę Harry się żeni?

  Bulwarowy brytyjski dziennik "Daily Star" napisał w weekend o "poważnej" rozmowie, jaką książę Harry odbył z rodzicami swojej dziewczyny, Chelsy Davy, co może świadczyć o planach małżeńskich młodych.

 • Książę Harry nie chce się żenić

  Książę Harry nie zamierza iść w ślady swojego starszego brata Williama . Jeden z najbardziej pożądanych kawalerów świata nie planuje w najbliższym czasie stawać na ślubnym kobiercu.

Wideo na temat: książę harry chelsy
 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...