• Informacje na temat:

  książę harry i jego nowa miłość

Artykuły na temat: książę harry i jego nowa miłość
 • Książę Harry już planuje podróż poślubną?

  Podróż księcia Harrego (32 l.) po Karaibach powoli dobiega końca. Okazuje się jednak, że Harry może mieć niebawem kolejny pretekst, by wrócić w egzotyczny rejon świata. Media spekulują, że Karaiby będą kierunkiem, który książę obierze na wymarzoną podróż poślubną.

 • Książę Harry odwiedził Meghan! Podarował jej wyjątkowy prezent

  To już oficjalne! Książę Harry (32 l.) spotyka się z Meghan Markle (36 l.). Harry odwiedził ukochaną w Toronto i podarował jej wyjątkowy prezent!

 • Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się! Wiemy, kiedy ślub

  To już oficjalne! Książę Harry (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) zaręczyli się. Ich ślub odbędzie się wiosną przyszłego roku. Zaręczyny brata skomentował książę William.

 • ...do wielu znanych produkcji: "Hobbit: Niezwykła podróż", "Harry Potter i Książę Półkrwi". Czekamy na pierwszoplanowy debiut! Nikodem Rozbicki Zaskakujący może okazać się fakt, że 22-latek nie(...)". Jego debiut przypada na rok 2011 - zagrał wówczas epizodyczną rolę w filmie "Nieulotne". Michał Meyer 28-letni absolwent krakowskiej PWST pojawił się już m.in. w "Czasie honoru", "Teraz albo...

 • Emma Watson zakochana!

  Emma Watson (25 l.) w końcu znalazła nową miłość!

 • Data ślubu księcia Harry'ego z Meghan Markle wzbudza na Wyspach olbrzymie kontrowersje!

  Brytyjskie media komentują ogłoszoną ostatnio datę ślubu księcia Harry'ego z Meghan Markle. Para powie sakramentalne "tak" 19 maja 2018 roku. Problem polega na tym, że tego dnia rozegrany zostanie na Wembley finał Pucharu Anglii. Dla milionów Brytyjczyków to święto narodowe.

 • Weekend w kinie: Jak w Londynie

  Akcja dwóch z pięciu premier tego tygodnia rozgrywa się w Londynie. Harry Brown (Michael Caine) i Sherlock Holmes (Robert Downey Jr) to tytułowi bohaterowie filmów: debiutanta Daniela Barbera i doświadczonego Guya Ritchiego.

 • Mike Newell w Krakowie: W poszukiwaniu nieoczekiwanego

  Jednym gości krakowskiego festiwalu Off Plus Camera jest reżyser Mike Newell, autor filmów "Cztery wesela i pogrzeb", "Donnie Brasco".

 • Sherlock Holmes jak dr House?

  "Jest cyniczny, egocentryczny, bezwarunkowo wierzący w wyższość logiki nad mistyką i uzależniony od rozwiązywania zagadek. Brzmi znajomo? Dla fanów 'Dr House'a' z pewnością" - Karolina Pasternak w recenzji na stronach INTERIA.PL porównuje kinowego Sherlocka Holmesa do serial owego bohatera Hugh Lauriego.