• Informacje na temat:

  książe harry jak ma na nazwisko

Artykuły na temat: książe harry jak ma na nazwisko
 • Książę Harry o śmierci matki: "To ogromna strata, że nie ma jej z nami"

  Książę Harry (31 l.) miał zaledwie dwanaście lat, gdy zmarła jego ukochana mama, księżna Diana (†36 l.). To była dla niego trauma. Do niedawna nawet nie chciał rozmawiać o tej bolesnej stracie. Wreszcie przerwał milczenie.

 • Nowy Harry Potter już wkrótce

  Ponad tysiąc księgarń zgłosiło się do wydawnictwa Media Rodzina, które wydaje książkę "Harry Potter i Książę Półkrwi", by specjalnie dla fanów młodego czarodzieja otworzyć podwoje w nocy z 27 na 28 stycznia. Książkę będzie można kupować od północy.

 • Meghan Markle ma wiele do ukrycia! Dramatyczne doniesienia o jej rodzinie wychodzą na jaw!

  Meghan Markle (36 l.) i książę Harry (33 l.) są małżeństwem od 19 maja 2018 roku. Ten dzień był dla młodej pary bardzo szczęśliwy, jednak rodzina panny młodej nie przestaje zaskakiwać i to niestety negatywnie. W mediach pojawiają się nowe informacje o mrocznej przeszłości bliskich świeżo upieczonej księżnej Sussex.

 • Harry Potter naprawdę istnieje!

  Prawdziwy Harry Potter urodził się w 1989 roku w Portsmouth w Anglii. Przez pierwszych 8 lat życia było całkiem spokojnie. Do czasu!

 • Meghan Markle dobrze ukrywa swój sekret! Prawda w końcu wyjdzie na jaw?!

  ..., czerwony płaszcz i szpilki w tym samym kolorze. Co jakiś czas rozchyla poły płaszcza, by pokazać opinającą ciążowy brzuch sukienkę w odcieniu jaskrawego fioletu. Harry i Meghan chętnie podchodzą do(...)Poniedziałek, 14 stycznia. W oddalonym o ponad 300 kilometrów na północ od Londynu portowym mieście Birkenhead już od 5 rano zbierają się fani brytyjskiej monarchii. Czekają na księcia Harry’ego (34

 • 10 lat z Harrym Potterrem

  Pierwszy film o przygodach Harry'ego Pottera powstał w 2001 roku. W przededniu premiery DVD i Blu-ray "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci część 1" postanowiliśmy zobaczyć, jak przez te lata zmieniał się główny bohater serii opartej na powieściowym cyklu JK Rowling.

 • W ostatnim czasie w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie pojawiło się kilku rewelacyjnych przystojniaków. Zobaczcie kim są i co robią!

 • Superbohaterowie łączą siły

  Już w piątek, 11 maja, na polskich ekranach pojawi się jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, film "Avengers 3D" Jossa Whedona. Na całym świecie już osiągnął on gigantyczny sukces w krótkim czasie zarabiając ponad 700 mln dolarów.

 • Księżniczka obawia się...Meghan Markle! Zakłóci jej ślub?!

  ...l.). Nawet zaproszenia weselne są niemal identyczne w przypadku Eugenii i jej narzeczonego, jak to miało miejsce w przypadku księcia Harry’ego i księżnej Meghan. Znana jest też już wstępna lista gości(...) Eugenii, ale fakt, że będzie to drugi ważny ślub na brytyjskim dworze królewskim w tym roku. Oczywiście nikt nie ma wątpliwości, że ślub księżnej Meghan i księcia Harry’ego (34 l.) był bardziej istotnym...

 • "Czarownica": Angelina Jolie z rogami

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z Angeliną Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disnejowskiej "Śpiącej królewny". Diabolina po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya.