• Informacje na temat:

  książe harry jako dziecko

Artykuły na temat: książe harry jako dziecko
 • Meghan Markle i książę Harry już przechodzą przez kryzys?! Poszło o dzieci!

  Wydaje się, że Meghan Markle (37 l.) i książę Harry (34 l.) są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Jednak okazuje się, że nie wszystko jest takie idealne, na jakie wygląda. Nad ich związkiem zawisły pierwsze czarne chmury…

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Tak książę Harry zmienił się przy Meghan Markle! Jego bliscy są załamani!

  Nie ma co ukrywać tego, że wchodząc do rodziny królewskiej, Meghan Markle (37 l.) nieźle w niej namieszała. Zachowanie księżnej pozostawia wiele do życzenia, a ostatnio okazało się również, że przez nią zmienił się bardzo jej mąż, książę Harry (34 l.).

 • Potter zaczarował box office

  "Harry Potter i Książę Półkrwi" uzbierał już łącznie niemal 400 mln dolarów, w dużej mierze dzięki rekordowym 237 milionom zgromadzonym poza Stanami Zjednoczonymi.

 • Meghan Markle i książę Harry już przygotowują się do roli rodziców! Ten chłopiec skradł ich serca!

  Meghan Markle (37 l.) i książę Harry (34 l.) ogłosili za pośrednictwem Pałacu Kensington, że spodziewają się pierwszego dziecka. Widać, że oboje kochają dzieci i już przygotowują się do tej ważnej zmiany w ich życiu.

 • Harry Potter krytykuje królową

  Daniel Radcliffe przechodzi spóźniony okres nastoletniego buntu. Niedawno skrytykował angielską królową. Według młodego aktora brytyjska rodzina królewska uosabia wszystko, co "złe" w Wielkiej Brytanii.

 • Oni wzięli ślub w 2018 roku. Meghan i Harry przyćmili wszystkich? W Polsce też się działo!

  ...2018 rok w show-biznesie obfitował w piękne śluby. Świat żył przede wszystkim królewską ceremonią Meghan i Harry'ego. Nie bez echa przeszła również uroczystość księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Na polskim poletku emocjonowaliśmy się ślubami m.in. syna Zenona Martyniuka, Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki czy Dody i Emila Stępnia. Kto jeszcze powiedział sobie "tak"? Sprawdźcie...

 • 10 lat z Harrym Potterrem

  Pierwszy film o przygodach Harry'ego Pottera powstał w 2001 roku. W przededniu premiery DVD i Blu-ray "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci część 1" postanowiliśmy zobaczyć, jak przez te lata zmieniał się główny bohater serii opartej na powieściowym cyklu JK Rowling.

 • Kate Middleton w ciąży. Jakie będzie imię dziecka?

  Na fali poruszenia wywołanej wiadomością o ciąży księżnej Cambridge bukmacherzy przystąpili już do przyjmowania zakładów, jakie imię będzie nosić pierwsze dziecko Kate i Williama...

 • Hermiona u Marilyn Mansona

  Emma Watson, gwiazda filmów o Harrym Potterze, przechodzi na ciemną stronę mocy. Ma wystąpić w musicalu Marilyna Mansona.