• Informacje na temat:

  książe harry jako dziecko

Artykuły na temat: książe harry jako dziecko
 • Meghan Markle i książę Harry już przechodzą przez kryzys?! Poszło o dzieci!

  Wydaje się, że Meghan Markle (37 l.) i książę Harry (34 l.) są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Jednak okazuje się, że nie wszystko jest takie idealne, na jakie wygląda. Nad ich związkiem zawisły pierwsze czarne chmury…

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Meghan Markle i książę Harry już przygotowują się do roli rodziców! Ten chłopiec skradł ich serca!

  Meghan Markle (37 l.) i książę Harry (34 l.) ogłosili za pośrednictwem Pałacu Kensington, że spodziewają się pierwszego dziecka. Widać, że oboje kochają dzieci i już przygotowują się do tej ważnej zmiany w ich życiu.

 • Potter zaczarował box office

  "Harry Potter i Książę Półkrwi" uzbierał już łącznie niemal 400 mln dolarów, w dużej mierze dzięki rekordowym 237 milionom zgromadzonym poza Stanami Zjednoczonymi.

 • Kate Middleton w ciąży. Jakie będzie imię dziecka?

  Na fali poruszenia wywołanej wiadomością o ciąży księżnej Cambridge bukmacherzy przystąpili już do przyjmowania zakładów, jakie imię będzie nosić pierwsze dziecko Kate i Williama...

 • Harry Potter krytykuje królową

  Daniel Radcliffe przechodzi spóźniony okres nastoletniego buntu. Niedawno skrytykował angielską królową. Według młodego aktora brytyjska rodzina królewska uosabia wszystko, co "złe" w Wielkiej Brytanii.

 • Meghan Markle nie miała łatwego dzieciństwa!

  Meghan Markle (36 l.) już niedługo wejdzie do rodziny królewskiej jako żona księcia Harry’ego (33 l.). Ten ślub budzi wiele emocji i kontrowersji z paru względów. Jednym z nich jest kolor skóry przyszłej księżnej.

 • 10 lat z Harrym Potterrem

  Pierwszy film o przygodach Harry'ego Pottera powstał w 2001 roku. W przededniu premiery DVD i Blu-ray "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci część 1" postanowiliśmy zobaczyć, jak przez te lata zmieniał się główny bohater serii opartej na powieściowym cyklu JK Rowling.

 • Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? To miałoby być tego dowodem

  ...- Philippa Charlotte Middleton (33 l.), znana nam bardziej jako Pippa, poślubiła szkockiego milionera, dyrektora generalnego korporacji Eden Rock Capital Management - Jamesa Matthewsa (41 l.).  Jego(...) w kolejności następca brytyjskiego tronu, książę William i jego brat książę Harry. Płatki kwiatów przed parą młodą sypała gromadka dzieci, w tym siostrzeniec i siostrzenica panny młodej - książę...

 • Hermiona u Marilyn Mansona

  Emma Watson, gwiazda filmów o Harrym Potterze, przechodzi na ciemną stronę mocy. Ma wystąpić w musicalu Marilyna Mansona.