• Informacje na temat:

  książe harry jako dziecko

Artykuły na temat: książe harry jako dziecko
 • Meghan Markle i książę Harry pokazali synka

  ...zobowiązania wobec swojego państwa, miejsce zamieszkania do tej pory nie miało żadnego znaczenia. Jak będzie w przypadku royal baby? Jeżeli dziecko otrzyma amerykańskie obywatelstwo, a jako członek(...) wcześniejszym zapowiedziom, zdecydowała się urodzić w szpitalu, a kilka godzin po porodzie wraz z dzieckiem została przewieziona do domu, gdzie czekała na nią jej mama, Doria Ragland. Książę Harry był obecny...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Meghan Markle i książę Harry już przechodzą przez kryzys?! Poszło o dzieci!

  Wydaje się, że Meghan Markle (37 l.) i książę Harry (34 l.) są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Jednak okazuje się, że nie wszystko jest takie idealne, na jakie wygląda. Nad ich związkiem zawisły pierwsze czarne chmury…

 • Potter zaczarował box office

  "Harry Potter i Książę Półkrwi" uzbierał już łącznie niemal 400 mln dolarów, w dużej mierze dzięki rekordowym 237 milionom zgromadzonym poza Stanami Zjednoczonymi.

 • Książę Harry odwołał swoją podróż do Holandii! Został już tatą?!

  Wciąż na próżno szukać oficjalnej informacji o przyjściu na świat małej księżniczki lub księcia w rodzinie królewskiej. Możliwe, że pociecha Meghan Markle (37 l.) i księcia Harry'ego jest już na świecie, bo książę właśnie odwołał swoją podróż do Holandii. Czy mógłby być inny, ważniejszy powód, niż poród?

 • Harry Potter krytykuje królową

  Daniel Radcliffe przechodzi spóźniony okres nastoletniego buntu. Niedawno skrytykował angielską królową. Według młodego aktora brytyjska rodzina królewska uosabia wszystko, co "złe" w Wielkiej Brytanii.

 • Meghan Markle i książę Harry szczerze o Archiem! Nie jest kolorowo!

  Nie ma co ukrywać, że przyjście na świat małego Archiego wywróciło życie Meghan Markle (37 l.) i księcia Harry'ego (34 l.) do góry nogami. Podczas pierwszego oficjalnego wyjścia po porodzie, książę i księżna zdobyli się na szczere wyznanie o swoim synku!

 • 10 lat z Harrym Potterrem

  Pierwszy film o przygodach Harry'ego Pottera powstał w 2001 roku. W przededniu premiery DVD i Blu-ray "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci część 1" postanowiliśmy zobaczyć, jak przez te lata zmieniał się główny bohater serii opartej na powieściowym cyklu JK Rowling.

 • Tak książę Harry zmienił się przy Meghan Markle! Jego bliscy są załamani!

  Nie ma co ukrywać tego, że wchodząc do rodziny królewskiej, Meghan Markle (37 l.) nieźle w niej namieszała. Zachowanie księżnej pozostawia wiele do życzenia, a ostatnio okazało się również, że przez nią zmienił się bardzo jej mąż, książę Harry (34 l.).

 • Hermiona u Marilyn Mansona

  Emma Watson, gwiazda filmów o Harrym Potterze, przechodzi na ciemną stronę mocy. Ma wystąpić w musicalu Marilyna Mansona.