• Informacje na temat:

  książe harry nie jest synem

Artykuły na temat: książe harry nie jest synem
 • Książę Harry wydał oświadczenie. Jest rozczarowany postawą babci

  ..."Naszą nadzieją było dalsze służenie królowej, Wspólnocie Narodów i organizacjom wojskowym bez pobierania publicznych funduszy. Niestety, nie było to możliwe" - oświadczył książę Harry, który wraz z księżną Meghan wycofują się z ról członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

 • Książę Harry bohaterem filmu

  Życie brytyjskiego księcia Harry'ego - syna słynnej księżnej Diany i drugiego w kolejności pretendenta do brytyjskiego tronu - posłuży za podstawę dla scenariusza filmowego.

 • książę Harry zdobył się na sensacyjne wyznanie! Przerwał milczenie!

  Książkę Harry (35 l.) i Meghan Markle (38 l.) jakiś czas temu postanowili odłączyć się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Podczas jednego z pierwszych publicznych wystąpień po oficjalnym odejściu, Harry wyznał, że korzysta z pomocy terapeuty.

 • Lemmy fanem księcia Harry'ego

  Lemmy Kilmister, lider Motorhead, znany jest nie tylko z chropawego głosu i gitary basowej firmy Rickenbacker. Muzyk ma również wielkie poczucie humoru i cięty język. Udowodnił to podczas ostatniego skandalu w rodzinie królewskiej związanego z księciem Harrym, młodszym synem księcia Karola i księżnej Diany.

 • Książę Harry nie jest synem Księcia Karola?! Wyznał mu to prosto w twarz?!

  Od lat plotkuje się, że książę Karol (70 l.) nie jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego (35 l.). Teraz amerykańska prasa publikuje nowe doniesienia na ten temat i nie wyglądają one zbyt optymistycznie.

 • Książę karmi Spice Girls

  Dziewczyny z zespołu Spice Girls zmusiły księcia Williama do przygotowania im posiłku.

 • Meghan Markle i książę Harry zrobią wszystko dla syna! Wyjazd był zorganizowany pod niego!

  Nie jest tajemnicą, że mały Archie (5 m.) jest oczkiem w głowie rodziców - Meghan Markle (38 l.) i księcia Harry'ego (35 l.). Podróż do Afryki planowali tak, by dziecku nie zabrakło niczego.

 • "Książę Persji" najpierw w Polsce

  Zrealizowana na podstawie bestsellerowej gry komputerowej superprodukcja "Książę Persji: Piaski czasu" trafi na polskie ekrany 21 maja, tydzień przed swą amerykańską premierą.

 • Książę Karol nie zostanie królem?! Stał się ofiarą decyzji syna!

  Książę Karol (71 l.) miał zająć miejsce miejsce na tronie po śmierci swojej matki, królowej Elżbiety II. Wszystko jednak wskazuje na to, że ten plan się nie spełni... Przyczyn tego jest wiele, ale ostatnią cegiełkę do takiego obrotu spraw dołożył syn Karola, książę Harry.

 • Harry Potter naprawdę istnieje!

  Prawdziwy Harry Potter urodził się w 1989 roku w Portsmouth w Anglii. Przez pierwszych 8 lat życia było całkiem spokojnie. Do czasu!

Wideo na temat: książe harry nie jest synem
 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci", siódma i zarazem ostatnia część serii przedstawiającej przygody Harry'ego Pottera, to najbardziej oczekiwany film roku, podzielony na dwie pełnometrażowe części. Część pierwsza rozpoczyna się w chwili, gdy Harry, Ron i Hermiona wyruszają w niebezpieczną misję. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, dzięki którym Voldemort sieje zniszczenie i jest nieśmiertelny. Troje osamotnionych przyjaciół nie mogących liczyć na porady swoich profesorów...