• Informacje na temat:

  książe karol i kamila

Artykuły na temat: książe karol i kamila
 • Książę Karol i księżna Kamila mają nieślubne dziecko?

  Simon Dorante-Day (50 l.) to nieślubny syn księcia Karola (67 l.) i księżnej Kamili (68 l.)? Takie informacje pojawiły się niedawno w brytyjskich mediach. Mężczyzna utrzymuje, że w jego żyłach płynie królewska krew.

 • Dama w filmie Machulskiego

  z fundatorem księciem Adamem Karolem Czartoryskim.

 • Książę Karol i cała rodzina królewska wstrząśnięci śmiercią Tary. To ogromny cios!

  Poniedziałek, 27 lutego. Książę Karol (68 l.) jest jednym z uczestników smutnej, prywatnej uroczystości. To pogrzeb jego chrześnicy, 45-letniej Tary Palmer-Tomkinson. Kobieta została znaleziona 8 lutego w swoim mieszkaniu w Londynie. Zmarła w łóżku. Policja od razu wykluczyła morderstwo lub samobójstwo, lecz bujna przeszłość Tary mogła wskazywać na to, że przedawkowała alkohol lub inne środki...

 • Maja Komorowska: Pożegnanie z akademią

  Spektaklem dyplomowym "Szkice z Dostojewskiego" na podstawie "Idioty" i "Braci Karamazow" Maja Komorowska kończy swą pracę pedagogiczną w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Premiera w środę, 12 lutego, w stołecznym Teatrze Collegium Nobilium.

 • Wyciekło zdjęcie ze ślubu księżnej Diany i księcia Karola. To ujęcie mówi wszystko?

  Księżna Kamila (69 l.) i książę Karol (68 l.) dziś tworzą małżeństwo, ale dzieje ich miłości są bardzo burzliwe. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące tego, jak wyglądała ich relacja, gdy jeszcze żyła księżna Diana (†36 l.).

 • "Mam najlepszą pracę na świecie"

  "Chyba po prostu mam dużo szczęścia" - mówi o swoich sukcesach Susan Boyle, która została odkryta w 2009 roku dzięki brytyjskiemu programowi "Mam talent". Na początku listopada ukazała się trzecia płyta "Someone To Watch Over Me".

 • Księżna Kamila ma problem z alkoholem? Zaskakujące doniesienia zagranicznej prasy

  Środa, 8 marca. W jednej z sal Pałacu Buckingham w Londynie odbywa się przyjęcie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Gospodarzem spotkania jest żona następcy brytyjskiego tronu, księżna Kamila (69 l.). W świetnym humorze wita i zabawia przybyłych gości. Z każdym zamienia kilka zdań, co jakiś czas sięgając po kolejny kieliszek z napojem…

 • Księżna Diana: mija 19 lat od jej śmierci. Wokół tego wypadku wciąż jest wiele wątpliwości

  Kiedy poznała brytyjskiego następcę tronu, miała zaledwie 16 lat i nawet nie marzyła, że mogłaby zostać jego żoną. W ciągu kolejnych trzech lat Karol (67 l.) rozkochał w sobie Dianę (†36 l.) do tego stopnia, że gotowa była dla niego na wszystko. I zniosła wiele, ale przypłaciła to zdrowiem.

 • "Dał się uwieść moim ponętnym krągłościom"

  ..."Następca tronu książę Walii Karol dał się uwieść moim ponętnym krągłościom ukrytym pod kreacją Versace". Tak chwali się w swojej autobiografii "Uroda bronią kobiety" modelka Tasha de Vasconcelos .

 • Serialowy przewodnik

  ...wyjdzie na wolność. "Mikser" mówi Kindze o problemach Luizy. odc. 2045 Karol prosi córkę, by wybrała już sobie suknię ślubną. Artur wręcza Kindze kluczyki do nowego samochodu! Rysiek musi przez kilka...