• Informacje na temat:

  książe william bedzie ojcem

Artykuły na temat: książe william bedzie ojcem
 • Książę William o roli ojca!

  Książę William (33 l.) wyznał, że jest szczęśliwy mając dwójkę dzieci, choć nie kryje, że musi być być bardziej czujny.

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Książe William (34 l.) musi radzić sobie z krytyką, jaka spadła na niego po niedawnym wywiadzie. W talk-show opowiadał o trudach rodzicielstwa i przy okazji zdradził swoje poglądy na kwestie wychowawcze. Jego zdaniem dzieci powinno się wychowywać tak, by nie traciły czasu na pogoń za rzeczami, których tak naprawdę nie potrzebują.

 • Chcą zaśpiewać na ślubie księcia Williama

  29 kwietnia 2011 roku odbędzie się ślub księcia Williama i Kate Middleton. Chrapkę na występ dla gwiazdorskiej pary ma brytyjski boysband Westlife.

 • Księżna Kate i książę William: Oto niezwykła tajemnica ich ślubnej obrączki!

  O tym sekrecie związanym ze ślubem Kate Middleton i księcia Williama wiedziało niewielu...

 • Beyonce króluje po obu stronach Oceanu

  Beyonce Knowles, znana z amerykańskiej grupy Destiny's Child, ma powody do zadowolenia - zarówno jej solowy album, jak i pochodzący z niego singel, triumfują na listach przebojów w USA i Wielkiej Brytanii. W niedzielę, 6 lipca, wokalistka wystąpiła na koncercie w londyńskim Hyde Parku. Przy okazji wydało się, że jej wielkim fanem jest książę William, potencjalny następca brytyjskiego tronu.

 • Księżna Kate wściekła na księcia Williama? "Jest bardzo zła..."

  Książę William (36 l.) przebywa w Jordanii, gdzie odbywa podróż w imieniu rodziny królewskiej. Nie towarzyszy mu żona. Okazuje się, że Kate (36 l.) musiała zostać z malutkim synem. Jej mąż wygadał się, że odpuszczenie wizyty na Bliskim Wchodzie nie przyszło jej łatwo...

 • Takiego ślubu jeszcze nie było!

  W piątek, 29 kwietnia, oczy całego świata zwrócone są na Wielką Brytanię. Książę William wziął ślub ze swoją narzeczoną, Kate Middleton. Obszerne relacje z tego wydarzenia pokazały także polskie stacje telewizyjne.

 • Książę Harry dawno nie był tak wściekły! To stało się w Rzymie!

  Książę Harry niedawno został ojcem, ale na szczęście nie musi zajmować się malcem dzień w dzień.  Ostatnio Meghan najwyraźniej pozwoliła mu na męski wypad do Rzymu, gdzie wziął udział w charytatywnym(...) propagatorem ekologicznego stylu życia. Hotel, w którym się zatrzymali, z dbaniem o środowisko był jednak nieco na bakier.  Pracownicy nieźle narazili się bratu Williama. Poszło o używanie plastiku!  "Byliśmy...

 • Britney: Imię dla dziecka?

  Na informację o ciąży Britney Spears błyskawicznie zareagowali brytyjscy bukmacherzy. Przyjmowane są już zakłady na to, jakie imię będzie nosić pierwsze dziecko popularnej wokalistki. Jeśli chodzi o męskie imiona, to największe szanse mają William i Harry, takie same jakie noszą synowie brytyjskiego księcia Karola.