• Informacje na temat:

  ksiąze william hollywood

Artykuły na temat: ksiąze william hollywood
 • Księżna Kate i książę William pogratulowali Kim Kardashian narodzin synka!

  ...dziwnego, ponieważ jego rodzice oraz reszta rodziny Kardashian są już zaprawieni w celebryckich bojach i wiedzą, jak podgrzewać ciekawość tabloidów. Jednak jak podaje serwis "Hollywood Life", Kanye i Kim(...) książę William (33 l.)! Podobno królewska para osobiście zadzwoniła do świeżo upieczonych rodziców! "Naprawdę trudno wprawić w osłupienie Westa, jednak im się to udało. Gdy Kate i William zadzwonili do...

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Książę Harry i Meghan Markle planują już ślub! Znane są szczegóły!

  O tym romansie mówiły chyba wszystkie brytyjskie media. Po idealnym małżeństwie księcia Williama (35 l.) i księżnej Kate (35 l.) poddani liczyli, że i jego młodszy brat w końcu dojrzeje i się(...) jest już zaręczona, choć ani zakochani, ani Pałac Kensington tego nie potwierdza. Prawdopodobnie para ogłosi zaręczyny pod koniec 2017 roku, bo już planuje ślub! Jak podaje portal Hollywood Life, Harry...

 • Książę Harry bohaterem filmu

  Życie brytyjskiego księcia Harry'ego - syna słynnej księżnej Diany i drugiego w kolejności pretendenta do brytyjskiego tronu - posłuży za podstawę dla scenariusza filmowego.

 • Księżna Kate: Jej synek jest zachwycony młodszą siostrą

  Książę George nie może się nacieszyć małą siostrzyczką. Kate (33 l.) i William (32 l.) pękają z dumy!

 • Książęca para w Hollywood

  Książę William i księżna Catherine, czyli Kate Middleton, goszczący obecnie w Stanach Zjednoczonych, w sobotę, 9 lipca, wzięli udział w kolacji wydanej z okazji rozdania nagród BAFTA. Na imprezie mieli okazję poznać wiele gwiazd, m.in. Toma Hanksa i Nicole Kidman.

 • To one urodziły w 2018 roku! Nie zabrakło zaskoczeń!

  Księżna Kate   Księżna Kate (36 l.) 23 kwietnia 2018 roku urodziła swoje trzecie dziecko - księcia Louisa. Kate i książę William (36 l.) są już rodzicami księcia George’a (5 l.) i księżniczki(...) l.) Pippa Middleton Siostra księżnej Kate, choć nie należy do rodziny królewskiej, zyskała popularność na całym świecie, gdy Catherine wyszła za księcia Williama. Fani Pippy (35 l.) oszaleli ze...

 • Jest najlepiej ubraną kobietą świata

  Amerykański magazyn "People" tytuł najlepiej ubranej kobiety świata 2012 roku przyznał laureatce Oscara - Gwyneth Paltrow. Tytuł kobiety prezentującej najlepszy "klasyczny styl" trafił do żony księcia Williama, Kate.

 • Paris Hilton i Chris Zylka: Ślub w tym roku

  Horyzonty we Wrocławiu. Narzeczony Paris Hilton na co dzień używa i w Hollywood funkcjonuje pod nazwiskiem panieńskim mamy - Zylka. W oryginale Żyłka, aktor bowiem ma polskie pochodzenie. Jego pradziadkowie(...). Tu na świat przyszedł ich syn, dziadek Chrisa i ojciec jego mamy, William Żyłka. Na dowód swojej miłości do Paris, Chris wytatuował sobie na ramieniu jej imię. Czy będzie to uczucie dozgonne? Jak...

 • Nick Nolte kończy dziś 70 lat!

  Nick Nolte, kultowy hollywoodzki "książę przypływów", we wtorek, 8 lutego, skończył siedemdziesiąt lat.

Wideo na temat: ksiąze william hollywood
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?