Reklama

 • Informacje na temat:

  książe william i kate middleton

Artykuły na temat: książe william i kate middleton
 • Księżna Kate i książę William pogratulowali Kim Kardashian narodzin synka!

  ..., oprócz radości z urodzin syna, mieli jeszcze jeden powód do zadowolenia. Okazuje się, że gratulacje z okazji powiększenia rodziny złożył im nie kto inny, lecz księżna Kate Middleton (33 l.) oraz książę William (33 l.)! Podobno królewska para osobiście zadzwoniła do świeżo upieczonych rodziców! "Naprawdę trudno wprawić w osłupienie Westa, jednak im się to udało. Gdy Kate i William zadzwonili do...

 • Britney żoną księcia Williama?

  Obstaw z kim po rozstaniu z Kate Middleton ożeni się 24-letni brytyjski książę!

 • Książę Harry i Pippa Middleton mają romans?!

  Książę Harry (31 l.) i Pippa Middleton (32 l.) mają romans?! Brytyjskie media nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Według nich para spotyka się od trzech miesięcy, a ich relacja robi się coraz poważniejsza.

 • Ślub księcia Williama: "To naciągacze"

  Brytyjski wokalista Morrissey dołączył do grona artystów krytykujących wystawność ceremonii ślubnej księcia Williama i Kate Middleton.

 • Kate Middleton będzie miała bliźniaki!?

  Ciąża księżnej Kate Middleton (32 l.) nadal budzi spore emocje. Brytyjczycy już przyjmują zakłady odnośnie drugiego „royal baby”!

 • Rockmani ostro o ślubie księcia Williama

  Muzycy alternatywnej formacji Primal Scream skrytykowali plany ekstrawaganckiej ceremonii ślubnej księcia Williama i Kate Middleton, do której ma dojść w kwietniu tego roku.

 • Kate i William odpoczywają na wakacjach!

  Kate (33 l.) i William (32 l.), podobnie jak w zeszłym roku, spędzają wspólny urlop na Karaibach.

 • Chcą zaśpiewać na ślubie księcia Williama

  29 kwietnia 2011 roku odbędzie się ślub księcia Williama i Kate Middleton. Chrapkę na występ dla gwiazdorskiej pary ma brytyjski boysband Westlife.

 • Kate Middleton

  ..., gdzie poznała księcia Williama. Książę William i Kate Middleton zaręczyli się w październiku 2010 roku podczas dziesięciodniowej wycieczki do Kenii. Zaręczyny zostały oficjalnie ogłoszone 16 listopada 2010. William podarował Kate pierścionek zaręczynowy, który był pierścionkiem zaręczynowym jego matki Diany. Para pobrała się 29 kwietnia 2011 w Opactwie Westminsterskim. 29 kwietnia 2011

 • Ellie Goulding zaśpiewa na weselu księcia Williama

  24-letnia brytyjska wokalistka Ellie Goulding została zaproszona przez księcia Williama i Kate Middleton, by wystąpić na ich weselu - donosi wyspiarska prasa.

Zdjęcia na temat: książe william i kate middleton
Wideo na temat: książe william i kate middleton
 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od(...) widzów. Kate i William mają dwójkę dzieci - syna George’a i córkę Charlotte. (CNN Newsource/x-news)

 • Księżna Kate i książę William są juz razem i czekają na poród!

  Kate Middleton, książę William i cała Wielka Brytania czekają na narodziny dziecka, a razem z nimi pod szpitalem, w którym na świat ma przyjść "royal baby" dziennikarze - niektórzy od trzech tygodni. Jedni, jak relacjonuje reporter TVN 24, z nudów czytają już stare gazety, inni ćwiczą wejścia na żywo z pluszowymi zabawkami. Nie wiadomo, kiedy na świat przyjdzie dziecko książęcej pary. Według