Reklama

 • Informacje na temat:

  książe william i kate middleton

Artykuły na temat: książe william i kate middleton
 • Kate Middleton będzie miała bliźniaki!?

  Ciąża księżnej Kate Middleton (32 l.) nadal budzi spore emocje. Brytyjczycy już przyjmują zakłady odnośnie drugiego „royal baby”!

 • Britney żoną księcia Williama?

  Obstaw z kim po rozstaniu z Kate Middleton ożeni się 24-letni brytyjski książę!

 • Kate i William odpoczywają na wakacjach!

  Kate (33 l.) i William (32 l.), podobnie jak w zeszłym roku, spędzają wspólny urlop na Karaibach.

 • Ślub księcia Williama: "To naciągacze"

  Brytyjski wokalista Morrissey dołączył do grona artystów krytykujących wystawność ceremonii ślubnej księcia Williama i Kate Middleton.

 • Kate Middleton

  ..., gdzie poznała księcia Williama. Książę William i Kate Middleton zaręczyli się w październiku 2010 roku podczas dziesięciodniowej wycieczki do Kenii. Zaręczyny zostały oficjalnie ogłoszone 16 listopada 2010. William podarował Kate pierścionek zaręczynowy, który był pierścionkiem zaręczynowym jego matki Diany. Para pobrała się 29 kwietnia 2011 w Opactwie Westminsterskim. 29 kwietnia 2011

 • Rockmani ostro o ślubie księcia Williama

  Muzycy alternatywnej formacji Primal Scream skrytykowali plany ekstrawaganckiej ceremonii ślubnej księcia Williama i Kate Middleton, do której ma dojść w kwietniu tego roku.

 • Rozwód księcia Williama i Kate Middleton

  Na intercyzę tej treści miała się zgodzić Kate Middleton (29 l.) przed ślubem z księciem Williamem (29 l.). Okazuje się, że ostatecznie do podpisania dokumentu nie doszło. - Żadnej intercyzy nie spisano - oświadczył rzecznik pałacu Buckingham. Choć otoczenie księcia, z ojcem Karolem na czele, naciskało, by zażądał od Kate podpisania intercyzy, on stanowczo się temu sprzeciwił. "To małżeństwo...

 • Chcą zaśpiewać na ślubie księcia Williama

  29 kwietnia 2011 roku odbędzie się ślub księcia Williama i Kate Middleton. Chrapkę na występ dla gwiazdorskiej pary ma brytyjski boysband Westlife.

 • Kate Middleton jest bezpłodna?!

  Kate Middleton nie może mieć dzieci. Taką informację podała amerykańska gazeta "In Touch Weekly" powołując się na rozmowę z królewskim lekarzem.

 • Ellie Goulding zaśpiewa na weselu księcia Williama

  24-letnia brytyjska wokalistka Ellie Goulding została zaproszona przez księcia Williama i Kate Middleton, by wystąpić na ich weselu - donosi wyspiarska prasa.

Zdjęcia na temat: książe william i kate middleton
Wideo na temat: książe william i kate middleton
 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od(...) widzów. Kate i William mają dwójkę dzieci - syna George’a i córkę Charlotte. (CNN Newsource/x-news)

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Księżna Kate i książę William są juz razem i czekają na poród!

  Kate Middleton, książę William i cała Wielka Brytania czekają na narodziny dziecka, a razem z nimi pod szpitalem, w którym na świat ma przyjść "royal baby" dziennikarze - niektórzy od trzech tygodni. Jedni, jak relacjonuje reporter TVN 24, z nudów czytają już stare gazety, inni ćwiczą wejścia na żywo z pluszowymi zabawkami. Nie wiadomo, kiedy na świat przyjdzie dziecko książęcej pary. Według

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.