• Informacje na temat:

  książe william kiedy slub

Artykuły na temat: książe william kiedy slub
 • Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się! Wiemy, kiedy ślub

  To już oficjalne! Książę Harry (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) zaręczyli się. Ich ślub odbędzie się wiosną przyszłego roku. Zaręczyny brata skomentował książę William.

 • Ellie Goulding zaśpiewa na weselu księcia Williama

  24-letnia brytyjska wokalistka Ellie Goulding została zaproszona przez księcia Williama i Kate Middleton, by wystąpić na ich weselu - donosi wyspiarska prasa.

 • Książę Harry i Meghan Markle planują już ślub! Znane są szczegóły!

  O tym romansie mówiły chyba wszystkie brytyjskie media. Po idealnym małżeństwie księcia Williama (35 l.) i księżnej Kate (35 l.) poddani liczyli, że i jego młodszy brat w końcu dojrzeje i się ustatkuje. Długo nie spełniał tych oczekiwań, a jego wybryki na licznych imprezach przeszły już do historii. Kiedy zaczął spotykać się z kolejną piękną dziewczyną, nikt nie potraktował tego poważnie.   Aż do...

 • Współczuje narzeczonej księcia

  Emma Watson rozumie, w jak uciążliwej sytuacji znajduje się Kate Middleton. Przyszła żona księcia Williama jest w centrum zainteresowania mediów, które komentują każdy jej ruch. "Biedna dziewczyna" - mówi o przyszłej księżnej brytyjska aktorka.

 • Rajskie wakacje księżnej Kate i księcia Williama. Polecieli na "wyspę celebrytów"

  Narodziny Louisa, ślub Meghan i Harry’ego, wreszcie chrzciny. Wszystko pod czujnym okiem fanów i paparazzich. Ile można!? Po kilku szalonych miesiącach księżna Kate i książę William wyjechali na upragnione wakacje.

 • Britney: seksowi "Nie!" aż do ślubu

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop oświadczyła ostatnio, że ciągle pozostaje dziewicą i nie ma zamiaru zmieniać tego stanu aż do momentu ślubu. Zaprzeczyła także, jakoby łączyło ją jakieś uczucie z księciem Williamem.

 • Kate i William podjęli terapię małżeńską? Media huczą od plotek

  Księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) podczas pierwszej wizyty w Polsce "zachowają wszelkie pozory" - piszą brytyjskie media. Każdy ich gest w Warszawie i Gdańsku będzie bacznie obserwowany. Ustalone miejsca spotkań, określony co do minuty czas spędzony z prezydentem Andrzejem Dudą (46 l.). Para - według informacji brytyjskich tabloidów - jest w trakcie terapii małżeńskiej.

 • Serial o najsłynniejszej parze świata

  Miłość księcia Williama i Kate Middleton zainspirowała amerykańskich producentów do stworzenia serialu telewizyjnego opartego na historii ich związku. Choć zdjęcia mają się zacząć za 2 tygodnie wciąż nie wiadomo, kto zagra przyszłą księżniczkę.

 • Książę Karol i cała rodzina królewska wstrząśnięci śmiercią Tary. To ogromny cios!

  ...królewską urlopy i święta. Gdy w 1997 roku w wypadku zginęła księżna Diana, Tara otoczyła opieką Williama i Harry’ego. Bardzo się wtedy zżyli. W 2005 roku książę Karol zaprosił chrześnicę na swój ślub z Kamilą. Obecni byli również jej rodzice. Patricia od dawna była bliską przyjaciółką Kamili, po ślubie spędzały jeszcze więcej czasu razem. W 2011 roku Tara była gościem na ślubie Williama i Kate...

 • Być gwiazdą to za mało!

  Sława i pieniądze to dla większości aktorek szczyt marzeń, ale dla niej dopiero początek. Angelina Jolie do perfekcji opanowała sztukę wykorzystywania Hollywood do swoich celów. Jeszcze w tym roku zamierza wyjść za mąż, a przy okazji...

Wideo na temat: książe william kiedy slub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.