• Informacje na temat:

  książe william ma dziewczyne

Artykuły na temat: książe william ma dziewczyne
 • Książę Harry ma nową dziewczynę?!

  Brat Williama tylko w ciągu kilku ostatnich tygodni został posądzony o dwa romanse. Najpierw plotkowano, że spotyka się z siostrą swojej bratowej, Pippą Middleton. Niedługo później pojawiły się doniesienia, że łączy go coś więcej z niejaką Kitty Spencer. Wygląda jednak na to, że Harry jest wpatrzony w zupełnie inną kobietę! Skąd wzięły się plotki o kolejnym romansie? Ostatnio wraz...

 • Książę karmi Spice Girls

  Dziewczyny z zespołu Spice Girls zmusiły księcia Williama do przygotowania im posiłku.

 • Książę William chciał dać córce na imię Olivia!

  Książę William (32 l.) chciał, by jego młodsza pociecha nosiła takie samo imię jak jego była dziewczyna!

 • Współczuje narzeczonej księcia

  Emma Watson rozumie, w jak uciążliwej sytuacji znajduje się Kate Middleton. Przyszła żona księcia Williama jest w centrum zainteresowania mediów, które komentują każdy jej ruch. "Biedna dziewczyna" - mówi o przyszłej księżnej brytyjska aktorka.

 • Książę Harry obsypuje byłą dziewczynę kwiatami!

  Po rozstaniu z Cressidą Bonas, która przestraszyła się poważnych planów życiowych swojego ukochanego, brat Williama wpadł w wir romansów. Przelotne znajomości szybko go jednak znudziły. Szukający stabilizacji Harry odnowił znajomość ze swoją byłą partnerką Chelsy Davy. Okazuje się, że to nie jedyna "ex", z którą utrzymuje przyjacielskie relacje. Zagraniczne media donoszą, że zatęsknił...

 • Książę Harry bohaterem filmu

  Życie brytyjskiego księcia Harry'ego - syna słynnej księżnej Diany i drugiego w kolejności pretendenta do brytyjskiego tronu - posłuży za podstawę dla scenariusza filmowego.

 • Kolorowe gazety, zdając sobie sprawę, że książę Harry jest świetną partią, co i rusz przypisują mu nowe partnerki. Od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że młodszy brat Williama znów jest zakochany. Brytyjskim tabloidom udało się wyśledzić, kim jest szczęśliwa wybranka. Gazety ujawniają, że dziewczyna Harry'ego jest sporo młodsza! Ale to nie wszystko. Pochodzi ze znanej rodziny! 19

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

 • Wielka kłótnia księcia Williama i księżnej Kate! Była na niego wściekła!

  Książę William (36 l.) i księżna Kate (36 l.) wyglądają na bardzo zgodne małżeństwo. Przeżyli jeden kryzys, o którym było swojego czasu bardzo głośno w mediach, ale od tamtej pory wyglądają na zakochanych. Jednak jeszcze przed ślubem para… rozstała się, a historia ta wyszła na jaw dopiero teraz!

 • Spice Girls: Powrót dla Diany?

  1 lipca 2007 roku na Stadionie Wembley w Londynie odbędzie się wielki koncert poświęcony pamięci księżnie Dianie. Z okazji 10. rocznicy jej tragicznej śmierci wystąpią m.in. Duran Duran, Joss Stone, Pharrell Williams i Elton John. Wśród niepotwierdzonych gwiazd coraz częściej wymieniana jest nazwa najsłynniejszego girlsbandu lat 90. - Spice Girls.

Wideo na temat: książe william ma dziewczyne
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?