• Informacje na temat:

  książe william na nazwisko

Artykuły na temat: książe william na nazwisko
 • Książę Harry o śmierci matki: "To ogromna strata, że nie ma jej z nami"

  Kiedy w wyniku tragicznego wypadku zginęła księżna Diana, jej synowie byli nastolatkami: William miał 15, a Harry 12 lat. Bardzo potrzebowali mamy, która wspierałaby ich w trudnym okresie dojrzewania(...) zawłaszczany przez media. Nie lubił, gdy wspominano przy nim nazwisko matki. Teraz wiele się zmieniło i jest w stanie sam o niej mówić. "To ogromna strata, że nie ma jej z nami. Każdego dnia, cokolwiek robię...

 • Brzydule

  Każda z nich ma Oscara. Każda z nich ma niezwykły aktorski talent. Każda z nich ma nazwisko rozpoczynające się na literę "S". Każda z nich jest... brzydka.

 • Książę William najbardziej wpływowy

  Mieszkańcy Wielkiej Brytanii okrzyknęli Księcia Williama najbardziej wpływowym mężczyzną na Wyspach. Co ciekawe, jego młodszy brat, Książę Harry, zajął dopiero 22 miejsce.

 • Kwaśniewska przebiła Hankę Mostowiak

  Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej z Jakubem Badachem był jednym z najważniejszych dla mediów wydarzeń ostatnich dni. Odbił się on szerszym echem niż śmierć serialowej Hanki Mostowiak z listopada ubiegłego roku.

 • Przyjaciółka zdemaskowała Kate. Wstydliwy sekret księżnej wyszedł na jaw

  Kiedy lata temu, gdy jeszcze nie byli małżeństwem, William (36 l.) porzucił na kilka miesięcy Kate (36 l.), ona poszukała wsparcia u szkolnej przyjaciółki, Emmy Sayle. Okazuje się, że to bardzo kontrowersyjna postać, a ta znajomość niekoniecznie przysparza księżnej sympatii u poddanych. Co więcej, przyjaciółka zabrała publicznie głos i wyjawiła coś, co żona księcia chciałaby chyba ukryć...

 • Whitney Houston świętuje

  Diva obdarzona pięciooktawową skalą głosu, zdobywczyni nagród Grammy, znana z takich hitów jak "I Will Always Love You", "I Wanna Dance With Somebody", czy "My Love is You Love" Whitney Houston we wtorek (9 sierpnia) skończyła 48 lat.

 • Jutro chrzest księcia Jerzego

  Chrzest księcia Jerzego, syna Williama i Kate, odbędzie się 23 października w kaplicy królewskiej pałacu św. Jakuba w Londynie, a nie jak dotąd w pełnej przepychu Sali Muzycznej Pałacu Buckingham.

 • Album roku czy... awantura roku?

  13 grudnia ukaże się pierwszy pośmiertny album Michaela Jacksona, zawierający niepublikowane dotychczas utwory Króla Popu. Im więcej wiemy o tej płycie, tym więcej narasta wokół niej kontrowersji.

 • Meghan Markle podarowała królowej dziwaczny prezent! To jej kolejna wpadka?!

  ...to nazwisko dopiero w 1917 r., w miejsce niemieckiego Sachsen-Coburg-Gotha), brytyjskich royalsów obowiązuje europejska tradycja - prezenty wręcza się więc w Wiligię, a nie pierwszego dnia świat(...) Williama, specjalny zestaw pod nazwą "Wyhoduj sobie sam własną dziewczynę". Książę Karol został obdarowany przez swoją siostrę, księżną Annę... białą deską sedesową wykładaną skórą. Znany z uwielbienia...

 • Być gwiazdą to za mało!

  Sława i pieniądze to dla większości aktorek szczyt marzeń, ale dla niej dopiero początek. Angelina Jolie do perfekcji opanowała sztukę wykorzystywania Hollywood do swoich celów. Jeszcze w tym roku zamierza wyjść za mąż, a przy okazji...