• Informacje na temat:

  książe william pippa middleton

Artykuły na temat: książe william pippa middleton
 • Książę Harry i Pippa Middleton mają romans?!

  Książę Harry (31 l.) i Pippa Middleton (32 l.) mają romans?! Brytyjskie media nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Według nich para spotyka się od trzech miesięcy, a ich relacja robi się coraz poważniejsza.

 • Kto przeprowadzi z nią wywiad?

  Trwa walka pomiędzy Oprah Winfrey i Barbarą Walters o pierwszy telewizyjny wywiad z Pippą Middleton. Wygrać może ta z pań, która zaoferuje wyższą gażę za występ w swoim programie.

 • Księżna Kate i Pippa Middleton zrobią niespodziankę całej rodzinie! Co za wiadomość!

  Pogłoski o tym, że księżna Kate (35 l.) i jej siostra, Pippa Middleton (34 l.) są obydwie w ciąży, wywołały prawdziwą euforię w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo teraz pojawiła się kolejna dobra wiadomość!

 • Najseksowniejsze pupy show-biznesu

  Latynoska piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez wygrała ranking na najbardziej popularną pupę gwiazd. Jej główne konkurentki to Shakira i Beyonce.

 • Pippa Middleton też jest w ciąży?!

  Rodzina Middletonów - podobnie jak cała Wielka Brytania - oszalała na wieść, że ich ukochana córka, księżna Kate (30 l.), urodzi Williamowi (30 l.) potencjalnego następcę tronu. Ich firma od razu(...) Middletonowie będą wkrótce mogli mieć kolejny powód do radości - plotki mówią, że ich córka Pippa (27 l.) też spodziewa się dziecka! Informacja nie jest na razie oficjalnie potwierdzona, tak samo jak romans...

 • Książę Harry ma nową dziewczynę?!

  Brat Williama tylko w ciągu kilku ostatnich tygodni został posądzony o dwa romanse. Najpierw plotkowano, że spotyka się z siostrą swojej bratowej, Pippą Middleton. Niedługo później pojawiły się doniesienia, że łączy go coś więcej z niejaką Kitty Spencer. Wygląda jednak na to, że Harry jest wpatrzony w zupełnie inną kobietę! Skąd wzięły się plotki o kolejnym romansie? Ostatnio wraz...

 • Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? To miałoby być tego dowodem

  Od kilku dni media donoszą o rzekomo pogłębiającym się kryzysie w małżeństwie książęcej pary. Dowodem miałoby być zachowanie Kate (35 l.) i Williama (34 l.) na ślubie Pippy.

 • Pippa nie jest grzeczną dziewczynką!

  Kiedy Kate Middleton brała niedawno ślub z księciem Williamem, wszyscy zwrócili uwagę na jej młodszą siostrę Pippę (27 l.). W kremowej eleganckiej sukni prezentowała się zachwycająco i z wdziękiem spełniała obowiązki druhny panny młodej.

 • Meghan Markle i siostra księżnej Kate są jak dwie krople wody!

  Kiedy Pippa Middleton (34 l.), a obecnie Matthews pojawiła się w 2011 roku na ślubie swojej starszej siostry księżnej Kate (35 l.), była na ustach całej Wielkiej Brytanii. Poddani zakochali się w niej nie bez powodu, a teraz po pojawieniu się u boku księcia Harrego Meghan Markle (36 l.), można dostrzec zaskakujące podobieństwo między paniami.

 • Książę Harry świadkiem na ślubie brata

  Książę William poprosił swojego brata, księcia Harry'ego , by został jego świadkiem na ślubie z Kate Middleton . Pannie młodej świadkować będzie jej siostra, Philippa. Ceremonia zaślubin odbędzie się 29 kwietnia.

Wideo na temat: książe william pippa middleton
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?