• Informacje na temat:

  książe william syn

Artykuły na temat: książe william syn
 • Książę William: Mój syn jest za bardzo rozpieszczony

  ...przyszedł na świat. Tymczasem brytyjski książę, trzeci w kolejce kandydat do tronu, już skończył 3 lata! Rodzice, księżna Kate i książę William, przygotowali dla niego z tej okazji skromne przyjęcie(...) masa prezentów. Z czego wcale nie jest zadowolony tata malucha. Zapytany dwa dni po przyjęciu, jakie podarunki dostał mały jubilat na urodziny, książę William nie chciał zdradzić. Ale zaraz potem dodał...

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Książę Harry i książę William nie mają zamiaru się pogodzić! Jest coraz gorzej!

  Wciąż nie cichną plotki na temat konfliktu między członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Wcześniej niemalże nierozłączni Harry (34 l.) i William (36 l.) dziś nawet ze sobą nie rozmawiają. Zamiast załagodzić w jakiś sposób sytuację, spór tylko się pogłębia.

 • Książę William w "Simpsonach"!

  Syn następcy brytyjskiego tronu, książę William, ma być gwiazdą jednego z odcinków animowanego serialu "Simpsonowie" . Amerykańscy bohaterowie mają spotkać młodego arystokratę podczas wycieczki do Anglii. Książę dołączy tym samym do długiego szeregu sławnych postaci, które sportretowano w serialu o zwariowanej rodzinie ze Springfield.

 • Książę Louis skończył rok! Księżna Kate opublikowała nowe zdjęcie syna!

  ...23 kwietnia 2018 roku przyszło na świat trzecie dziecko księżnej Kate (37 l.) i księcia Williama (37 l.), książę Louis. Rodzina królewska dziś świętuje pierwsze urodziny małego księcia.

 • Britney sąsiadką księcia Williama?

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, ma zamiar kupić wartą prawie dwa i pół milion dolarów posiadłość w pobliżu Gloucester, a więc w sąsiedztwie letniej rezydencji angielskiego księcia Karola.

 • Książę William ma wyrzuty sumienia: Zawiodłem matkę na całej linii

  Choć od śmierci księżnej Diany minęło już dwadzieścia lat, książę William (35 l.) przyznaje, że nadal bardzo tęskni za matką.

 • Książę karmi Spice Girls

  Dziewczyny z zespołu Spice Girls zmusiły księcia Williama do przygotowania im posiłku.

 • Książę George, synek Kate i Williama, sprawia problemy wychowawcze!

  Książę George (3 l.) to ulubieniec Brytyjczyków i ukochany syn Kate (34 l.) i Williama (34 l.). Jednak niedawno chłopiec zaczął stwarzać problemy. Rodzice wcale nie zamierzają tego ukrywać i opowiedzieli o kłopotach wychowawczych z dzieckiem.

 • Britney znalazła swego księcia

  Britney Spears, amerykańska gwiazda pop, która często narzekała na brak ukochanego mężczyzny u swego boku, wreszcie znalazła swego księcia i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wybrankiem młodej piosenkarki jest bowiem książę William, syn tragicznie zmarłej księżnej Diany.

Zdjęcia na temat: książe william syn
Wideo na temat: książe william syn
 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od(...) widzów. Kate i William mają dwójkę dzieci - syna George’a i córkę Charlotte. (CNN Newsource/x-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  prywatnie. Tegoroczna rocznica jest ich pierwszą z synem, księciem Georgem. W tym samym czasie w ubiegłym roku, Kate – będąca wówczas w szóstym miesiącu ciąży - złożyła wizytę w dziecięcym hospicjum Naomi House w Hampshire, podczas gdy jej mąż William był służbowo w północnej Walii, gdzie służył jako pilot RAF-u. Para została rodzicami w lipcu 2013 roku. Jesienią zamieszkała

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.