• Informacje na temat:

  książe william w dziecinstwie

Artykuły na temat: książe william w dziecinstwie
 • Książę William groził opiekunce! Co się stało?!

  Kiedy rodził się książę George (4 l.), księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) nie byli przekonani do pomocy niani. Teraz kiedy spodziewają się trzeciego dziecka ich zdanie jest zupełnie inne.

 • Nick Nolte kończy dziś 70 lat!

  Nick Nolte, kultowy hollywoodzki "książę przypływów", we wtorek, 8 lutego, skończył siedemdziesiąt lat.

 • Książę William ma wyrzuty sumienia: Zawiodłem matkę na całej linii

  Choć od śmierci księżnej Diany minęło już dwadzieścia lat, książę William (35 l.) przyznaje, że nadal bardzo tęskni za matką.

 • Pierwszy film, który zdobył 11 Oscarów

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. 30 września na DVD i Blu-ray trafia jubileuszowe wydanie filmu Williama Wylera.

 • Książę George, synek Kate i Williama, sprawia problemy wychowawcze!

  Książę George (3 l.) to ulubieniec Brytyjczyków i ukochany syn Kate (34 l.) i Williama (34 l.). Jednak niedawno chłopiec zaczął stwarzać problemy. Rodzice wcale nie zamierzają tego ukrywać i opowiedzieli o kłopotach wychowawczych z dzieckiem.

 • "Strażnicy marzeń": Baśniowi Avengers

  Nowa animacja studia Dreamworks. Bohaterowie z baśni dla dzieci łączą siły, aby przezwyciężyć mrocznego złoczyńcę, nim ten sprowadzi na świat wieczną ciemność.

 • Księżna Kate i książę William złamali tradycję. Tego jeszcze nie było!

  Już za niedługo Polskę odwiedzą księżna Kate i książę William (35 l.). Będzie to ich pierwsza wizyta w naszym kraju. Znamy jej wstępny plan. 17 lipca przyjadą do Warszawy. Drugi w kolejności jest Gdańsk (w którym zwiedzą między innymi Europejskie Centrum Solidarności), po czym wyjadą do Niemiec.  Na razie nie wiadomo, czy w podróży będą towarzyszyły im dzieci, ale z całą pewnością największe...

 • Brzydule

  Każda z nich ma Oscara. Każda z nich ma niezwykły aktorski talent. Każda z nich ma nazwisko rozpoczynające się na literę "S". Każda z nich jest... brzydka.

 • Księżna Kate wściekła na księcia Williama? "Jest bardzo zła..."

  Książę William (36 l.) przebywa w Jordanii, gdzie odbywa podróż w imieniu rodziny królewskiej. Nie towarzyszy mu żona. Okazuje się, że Kate (36 l.) musiała zostać z malutkim synem. Jej mąż wygadał się, że odpuszczenie wizyty na Bliskim Wchodzie nie przyszło jej łatwo...

 • Książę William dostał od królowej na urodziny helikopter!

  Królowa Elżbieta II (88 l.) nie żałowała pieniędzy na prezent dla wnuka. Książę William (32 l.) dostał od niej helikopter!

Wideo na temat: książe william w dziecinstwie
 • Długie dzieciństwo

  Lino - dziennikarz sportowy i Francesca - specjalistka od języków średniowiecznych od wielu lat są wzorowym małżeństwem. Ich życie wydaje się uporządkowane, dostatnie i pozbawione większych zmartwień. Jedynym rozczarowaniem jest fakt, że nie mają dzieci. Ale nawet to nie zdołało oddalić ich od siebie, a tylko scementowało ich wzajemną miłość i oddanie. Nagle z Lino zaczyna się dziać coś dziwnego. Zapomina, po co wstał z krzesła, umykają mu z pamięci nazwy przedmiotów. Na początku małżonkowie...

 • Dzieciństwo Ikara

  Jonathan Vogel chciałby cofnąć czas i uniknąć wypadku, który zniszczył jego życie. Kiedy dowiaduje się, że Stivlas Karr światowej sławy profesor i genetyk właśnie pracuje nad badaniami genetycznymi, w których opracowuje metodę odradzania się ludzkiego ciała, Jonathan postanawia wziąć udział w tym eksperymencie jako królik doświadczalny. Jednak badania nie idą zgodnie z planem profesora i przynoszą makabryczne skutki. Jonathan jest w niebezpieczeństwie, a jedyną osobą, która może mu pomóc jest...

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.