• Informacje na temat:

  książe william zdjęcia

Artykuły na temat: książe william zdjęcia
 • Książę William odwiedził szpital. Są zdjęcia!

  Książę William (35 l.) ma wiele obowiązków. Dzięki nim może bywać w różnych miejscach i spotykać się z wieloma ciekawymi ludźmi. Ostatnio odwiedził szpital w Chelsea. Rozmawiał z pacjentami oraz personelem. Przy okazji zaprezentowano mu zrobotyzowane systemy chirurgiczne. To zapewne zrobiło na księciu spore wrażenie. Ukazały się zdjęcia Williama z tej wizyty.

 • Zdobywcy Oscarów

  W lutym stacja TCM zaprasza na cykl filmów nagrodzonych Oscarami. Można będzie zobaczyć m. in. takie perełki jak "Doktora Żywago", "2001: Odyseję kosmiczną", "Przeminęło z wiatrem" czy Parszywą dwunastkę".

 • Książę William ogolił głowę! Wygląda lepiej?

  Jako nastolatek książę William (35 l.) mógł poszczycić się bujną blond czupryną. Jednak z biegiem lat jego włosy robiły się coraz słabsze, zaczęły wypadać i u królewskiego potomka pojawiły się zakola(...)? Porównajcie zdjęcia!

 • To zdjęcie przejdzie do historii! Książę William, księżna Kate i Harry wygłupiają się na fotce

  To zdjęcie zaskoczyło wszystkich! Książę William (33 l.), księżna Kate (34 l.) i książę Harry (31 l.) pokazali całkiem inne oblicze rodziny królewskiej!

 • Księżna Kate i książę William z dziećmi w Kanadzie

  Księżna Kate (34 l.) i książę William przylecieli z oficjalną wizytą do Kanady. Niemal całą uwagę fotoreporterów na lotnisku skradły dzieci pary książęcej - 3-letni książę George i 16-miesięczna księżniczka Charlotte!

 • Książę William: Mój syn jest za bardzo rozpieszczony

  ...przyszedł na świat. Tymczasem brytyjski książę, trzeci w kolejce kandydat do tronu, już skończył 3 lata! Rodzice, księżna Kate i książę William, przygotowali dla niego z tej okazji skromne przyjęcie(...) masa prezentów. Z czego wcale nie jest zadowolony tata malucha. Zapytany dwa dni po przyjęciu, jakie podarunki dostał mały jubilat na urodziny, książę William nie chciał zdradzić. Ale zaraz potem dodał...

 • Księżna Kate i książę William: Oto niezwykła tajemnica ich ślubnej obrączki!

  O tym sekrecie związanym ze ślubem Kate Middleton i księcia Williama wiedziało niewielu...

 • Książę William zdradza księżną Kate? Szokujące doniesienia tabloidów!

  Od kilku dni zagraniczne media aż huczą na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie księcia Williama (34 l.) i księżnej Kate (35 l.). Nie dość, że następcę tronu przyłapano na romantycznym spotkaniu z piękną modelką, to jeszcze wyciekło bardzo interesujące nagranie z nocnego klubu...

 • Książę William i księżna Kate przyjeżdżają do Polski. Tak ugoszczone zostaną ich dzieci!

  ...​W poniedziałek 17 lipca rozpoczęła się wizyta księcia Williama (35 l.) i księżnej Kate (35 l.) w Polsce. Wraz z nimi przyjechali także dzieci, George (3 l.) i Charlotte (2 l.). Kancelaria Prezydenta pokazała, jak przygotowano się na przyjazd najmłodszych członków rodziny królewskiej.

 • Książę William i księżna Kate wraz z dziećmi przylecieli do Polski! Uroczy widok!

  W poniedziałek po godz. 13.30 w Warszawie wylądował samolot z księciem Williamem i księżną Kate na pokładzie. Para książęca spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą. W planach mają m.in. wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego, a w Gdańsku - Europejskiego Centrum Solidarności.

Wideo na temat: książe william zdjęcia
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?