• Informacje na temat:

  książę williams

Artykuły na temat: książę williams
 • Szczegóły ślubu księcia Williama

  Ślubu wnukowi Elżbiety II księciu Williamowi i jego narzeczonej Kate Middleton udzieli w opactwie westminsterskim duchowy zwierzchnik anglikanów abp Canterbury dr Rowan Williams. Szczegóły uroczystości ślubnych ujawnił dwór królewski.

 • Robin Williams dla księcia Karola

  Hollywoodzki gwiazdor Robin Williams wróci na brytyjską scenę po 25 latach, aby zagrać w przedstawieniu z okazji 60. urodzin księcia Karola.

 • Pippa nie jest grzeczną dziewczynką!

  Nic dziwnego, że młodszy brat Williama, książę Harry, jest pod jej urokiem, a piosenkarz Justin Timberlake marzy, by poznać "Jej Wysokość Laskę", jak Pippę przezwała prasa. Kim jest dziewczyna, która(...) brakuje. W przeciwieństwie do Kate, która od 7 lat jest w stałym związku z Williamem, Pippa ma na koncie wiele romansów, m.in. z arystokratą Joshem Williamsem, który jednak rzucił ją po kilku...

 • "Mały Książę" na ekranie

  Kultowa powieść "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego z 1943 roku już wkrótce zostanie sfilmowana w Hollywood. Niezwykła historia pilota, który spotyka na pustyni dziwnego chłopca twierdzącego, że jest księciem z innej planety, została przełożona na 150 języków. Teraz, jako animację, na ekran przeniesie ją brytyjska firma produkcyjna Pathé Pictures, odpowiedzialna m.in. za "Uciekające

 • Zagraniczne hity na wiosnę 2012!

  Książę - prototyp Kena. Ekipa Brennan i Bootha poszuka również... zaginionego węża.  "CSI: Miami" Sezon 9. Wiosną w Polsacie Pierwszy odcinek sprawi, że przeżyjemy szok. Zginie członek drużyny CSI(...) Gillian Foster (Kelli Williams) zakłada prywatną jednostkę, która świadczy usługi na rzecz policji, CIA i FBI. Ich zadaniem jest odgadnięcie, czy przesłuchiwana osoba kłamie. Sam Lightman nie jest...

 • Michelle Williams jako Marilyn Monroe

  Dwukrotnie nominowana do Oscara Michelle Williams ("Tajemnica Brokeback Mountain", "Blue Valentine") w nadchodzącym roku najpewniej po raz kolejny powalczy o statuetkę Akademii. Aktorka wystąpiła bowiem w biograficznym filmie "My Week with Marilyn", gdzie wcieliła się w postać gwiazdy "Pół żartem, pół serio". Według specjalistów to jeden z oscarowych pewniaków.

 • Jak została Marilyn Monroe?

  Przygotowując się do wystąpienia w głównej roli w filmie "My Week with Marilyn" Michelle Williams przeszła prawdziwą metamorfozę.

 • Koncertowy tydzień w cieniu Księcia

  Sprawdźcie, jakie ciekawe koncerty odbywają się w Polsce w najbliższym tygodniu, choć królem polowania wydaje się mistrz ceremonii tegorocznego Open'era - Prince!

 • Oglądasz ślub Williama? Posłuchaj nagrań z tego wydarzenia!

  W piątek 29 kwietnia na ślubnym kobiercu staną książę William i Kate Middleton. Uroczystość obejrzy na całym świecie ok. 2 miliardy widzów, a jeszcze tego samego dnia w postaci plików dostępne będą muzyczne nagrania ze ślubu.

 • Ślub w cieniu żałoby

  Po ponad trzydziestu latach burzliwego romansu, brytyjski następca tronu, książę Walii Karol, poślubił w sobotę, 9 kwietnia, po południu, swoją długoletnią kochankę Camillę Parker Bowles. Uroczystości weselne miały charakter prywatny.