• Informacje na temat:

  książę wypadek

Artykuły na temat: książę wypadek
 • Książę Filip dobrowolnie oddał prawo jazdy! Przejął się wypadkiem?

  W styczniu 2019 roku książę Filip (97 l.) miał wypadek samochodowy, w którym prowadzony przez niego samochód zderzył się z innym pojazdem. Na początku wydawało się, że mąż królowej niezbyt przejął się tym zdarzeniem, ale chyba były to tylko pozory.

 • Zsa Zsa Gabor ranna w wypadku

  Zsa Zsa Gabor, znana amerykańska aktorka pochodzenia węgierskiego, miała w środę, 27 listopada, wypadek samochodowy i z obrażeniami głowy trafiła do szpitala w Los Angeles. Stan Gabor, która ma około 85 lat (nigdy nie ujawniła dokładnej daty swego urodzenia) jest poważny, powiedziała rzeczniczka szpitala.

 • Księżna Kate i książę William byli przerażeni tym wypadkiem! Zawiniła ochrona?!

  Podczas jazdy samochodem, w którym byli księżna Kate (37 l.) i książę William (34 l.) o mały włos nie doszło do tragedii, która zrujnowałaby prestiż policji. Ochrona królewskiej rodziny Windsorów jest kosztowna i ryzykowna, jednak mało kto wie, jak wygląda to od zaplecza.

 • Britney żoną księcia Williama?

  Obstaw z kim po rozstaniu z Kate Middleton ożeni się 24-letni brytyjski książę!

 • Książę Filip nie przeprosił poszkodowanej w wypadku, który spowodował! Jest komentarz!

  Książę Filip (97 l.) miał wypadek samochodowy w czwartkowy wieczór, 17 stycznia 2019 roku. Mąż królowej Elżbiety II (92 l.) sam prowadził samochód, który zderzył się z innym autem. O ile książę wyszedł z tej sytuacji bez szwanku, to tyle szczęścia niestety nie mieli inni uczestnicy wypadku.

 • Bajkowe życie Grace Kelly

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.

 • Książę George i inni członkowie królewskiej rodziny w ciągłym niebezpieczeństwie. Coś okropnego!

  ...księcia George’a, na wypadek, gdyby nie mógł dokonać ataku osobiście. Początkowo Rashid twierdził, że jest niewinny, ale policja zabezpieczyła w jego komputerze wiele dowodów na to, że chciał pozbawić życia małego następcę tronu. Podczas procesu przyznał się w końcu do czterech stawianych mu zarzutów terroryzmu. Posiedzi za kratkami na pewno kolejne ćwierć wieku. Ale czy księżna Kate i książę...

 • Nawet brytyjski następca tronu, książę Karol, przejął się stanem zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a, który powoli dochodzi do siebie po wypadku, jakiemu uległ na początku grudnia 2003 roku. Przyszły monarcha przesłał rockmanowi w prezencie butelkę szkockiej whisky.

 • Książę Harry nadal nie uporał się ze śmiercią matki! Ujawniono ich ostatnią rozmowę!

  Diana w momencie śmierci osierociła wówczas 15-letniego Williama i 12-letniego Harry’ego. Tragiczny wypadek samochodowy, w którym zginęła był szokiem nie tylko dla jej bliskich, ale także dla całej Wielkiej Brytanii. Podczas pogrzebu księżnej oczy wszystkich były zwrócone na rodzinę królewską, a w szczególności na Williama i Harry’ego. Poddani żegnali "królową ludzkich serc", jak była nazywana...

 • Książę Karol: Film o miłości

  W Wielkiej Brytanii powstaje telewizyjny film opowiadający o trwającym ponad 30 lat romansie księcia Karola z Camillą Parker Bowles, która w sobotę, 9 kwietnia, została żoną brytyjskiego następcy tronu. Producenci opowieści rozpoczęli poszukiwania młodych aktorów, którzy wcielą się w bohaterów historii w latach ich młodości.