• Informacje na temat:

  książka agnieszki chylińska

Artykuły na temat: książka agnieszki chylińska
 • Wiemy, o czym jest książka Chylińskiej

  To była najpilniej strzeżona tajemnica ostatnich miesięcy! O czym jest książka Agnieszki Chylińskiej? Autobiografia? Pamiętnik?

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Agnieszka Chylińska znów będzie mamą? "Mówi, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko"

  Agnieszka Chylińska (39 l.) przyznaje, że czasami życie rodzinne również daje jej nieźle w kość! Nie zniechęca jej to jednak przed dalszą prokreacją!

 • Agnieszka Chylińska pisze książkę!

  Piosenkarka i jurorka telewizyjnego show "Mam talent" zadebiutuje w nowej roli.

 • Chylińska wraca na katolicyzm

  W czasach o.n.a. ateistka, dziś Agnieszka Chylińska planuje wrócić w szeregi kościoła katolickiego...

 • Agnieszka Chylińska prezenterką radiową

  Wokalistka i jurorka "Mam talent" Agnieszka Chylińska poprowadzi program w radiu RMF FM. Autorski program "Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej" będzie można usłyszeć w każde niedzielne popołudnie.

 • Chylińska wydaje książkę

  Agnieszka Chylińska (36 l.) zadebiutuje niebawem jako pisarka - jej książka ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym roku, i nie będzie to autobiografia.

 • Agnieszka Chylińska, charyzmatyczna wokalistka grupy O.N.A., ma zamiar dość tradycyjnie spędzić święta - ze swoimi rodzicami. Jak co roku będzie też cierpieć z powodu zabicia jej karpia. Piosenkarka wyznała nam także, iż jej wymarzonym prezentem pod choinkę byłaby w tym roku nowa rakieta tenisowa.

 • Chylińska już pisze drugą książkę

  Książka już została obwołana w swojej kategorii bestsellerem. Od momentu wydania sprzedaje się jak świeże bułeczki, a księgarnie walczą o egzemplarze. Wydawnictwo już zdecydowało o dodruku. Jak dowiedział się "Flesz", Agnieszka Chylińska (36 l.) postanowiła kuć żelazo póki gorące. Ogromny sukces pierwszej książki dla dzieci zaskoczył ją, ale i zmotywował do dalszej pracy. Informację, że jurorka...

 • Agnieszka Chylińska "Kobietą Roku"

  Telewizja TVN Turbo już po raz siódmy zorganizowała plebiscyt Męska Rzecz. Oprócz najlepszych męskich produktów w ostatnich dwunastu miesiącach, wybrano również Kobietę Roku. Wyróżnienie to otrzymała Agnieszka Chylińska.

Wideo na temat: książka agnieszki chylińska
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Bez wstydu

  "Bez wstydu" to film o zakazanej, przekraczającej granice kulturowego tabu miłości. Główni bohaterowie - dziewiętnastoletni Tadek (Mateusz Kościukiewicz) i starsza od niego Anka (Agnieszka Grochowska) - to rodzeństwo połączone intensywnym uczuciem oraz głęboko skrywaną tajemnicą pewnego grzesznego zdarzenia z przeszłości. Po niespodziewanym powrocie do rodzinnego miasta, Tadek wprowadza się do mieszkania siostry. Odkrywa, że podczas jego nieobecności Anka zdążyła ułożyć sobie życie z...

 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.