• Informacje na temat:

  ksiazka chylińska

Artykuły na temat: ksiazka chylińska
 • Agnieszka Chylińska znów będzie mamą? "Mówi, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko"

  Agnieszka Chylińska (39 l.) przyznaje, że czasami życie rodzinne również daje jej nieźle w kość! Nie zniechęca jej to jednak przed dalszą prokreacją!

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Wiemy, o czym jest książka Chylińskiej

  ...idolką. A sama Chylińska nieraz określana była mianem "polskiej Madonny".  W jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że królową ceni nie tylko jako artystkę. "Ostatnio przeczytałam jej biografię(...) i jest w formie, ciągle zaskakuje", mówi Chylińska. Amerykańska skandalistka zadziwiła chyba najbardziej, gdy w 2003 roku wydała swoją pierwszą powieść. Była nią... właśnie książka dla dzieci. To...

 • Agnieszka Chylińska pisze książkę!

  Piosenkarka i jurorka telewizyjnego show "Mam talent" zadebiutuje w nowej roli.

 • Chylińska wydaje książkę

  Agnieszka Chylińska (36 l.) zadebiutuje niebawem jako pisarka - jej książka ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym roku, i nie będzie to autobiografia.

 • Agnieszka Chylińska prezenterką radiową

  Wokalistka i jurorka "Mam talent" Agnieszka Chylińska poprowadzi program w radiu RMF FM. Autorski program "Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej" będzie można usłyszeć w każde niedzielne popołudnie.

 • Chylińska wraca na katolicyzm

  W czasach o.n.a. ateistka, dziś Agnieszka Chylińska planuje wrócić w szeregi kościoła katolickiego...

 • Agnieszka Chylińska, charyzmatyczna wokalistka grupy O.N.A., ma zamiar dość tradycyjnie spędzić święta - ze swoimi rodzicami. Jak co roku będzie też cierpieć z powodu zabicia jej karpia. Piosenkarka wyznała nam także, iż jej wymarzonym prezentem pod choinkę byłaby w tym roku nowa rakieta tenisowa.

 • Chylińska już pisze drugą książkę

  ...dowiedział się "Flesz", Agnieszka Chylińska (36 l.) postanowiła kuć żelazo póki gorące. Ogromny sukces pierwszej książki dla dzieci zaskoczył ją, ale i zmotywował do dalszej pracy. Informację, że jurorka(...). A wy czytaliście już "Zezię i Gilera"? Uważacie, że Chylińska ma talent?

 • Agnieszka Chylińska "Kobietą Roku"

  Telewizja TVN Turbo już po raz siódmy zorganizowała plebiscyt Męska Rzecz. Oprócz najlepszych męskich produktów w ostatnich dwunastu miesiącach, wybrano również Kobietę Roku. Wyróżnienie to otrzymała Agnieszka Chylińska.

Wideo na temat: ksiazka chylińska
 • Hugo i jego wynalazek

  Film zrealizowany na podstawie książki Briana Selznicka. Głównym bohaterem jest Hugo - sierota mieszkający w korytarzach ukrytych w murach paryskiego dworca, gdzie jego życie zależy od zachowania anonimowości. Kiedy jednak jego losy zazębiają się z życiem pewnej dziewczynki kochającej książki oraz starca prowadzącego na dworcu sklepik z zabawkami, jego podziemne życie zostanie zagrożone. Tajemniczy rysunek, notes, skradziony klucz, mechaniczny człowiek i ukryta wiadomość od nieżyjącego ojca...

 • Ratując pana Banksa

  Walt Disney (Tom Hanks) obiecuje swoim dwóm córkom, że sfilmuje książkę dla dzieci "Mary Poppins". W roku 1961 udaje mu się w końcu namówić brytyjską autorkę P.L. Travers (Emma Thompson) na podróż z Londynu do Hollywood, w celu ustalenia finalnych warunków umowy. Kobieta okazuje się jednak być nieugięta i bezkompromisowa. Nie jest zachwycona wizją filmu jaką ma Disney, a na dodatek zmaga się z własną przeszłością. Podczas pobytu w Kalifornii powracają jej wspomnienia z trudnego okresu...

 • Mambo, Lula i piraci

  "Mambo, Lula i piraci" to nowy film twórcy przebojowych "Disco Robaczków", z którymi w 2010 roku pląsało w Polsce ponad 600 tysięcy widzów. W pełnej gorących hitów z Karaibów, rozśpiewanej i roztańczonej komedii dla całej rodziny, głosów użyczyli m.in. pierwsza dama polskiego kabaretu - Katarzyna Pakosińska i człowiek o stu głosach - Jarosław Boberek. Lulu (Katarzyna Pakosińska) od dziecka śni o karierze estradowej. Szansą na spełnienie marzeń jest kasyno, które otwiera na plaży tajemniczy...