• Informacje na temat:

  książka gwiazdy

Artykuły na temat: książka gwiazdy
 • Monika Jarosińska oburzona książką Pawlikowskiej!

  ...fanów. A doradzanie chorym na depresję odstawianie leków, może skończyć się naprawdę dramatycznie! Książka Beaty oburzyła też celebrytów, którzy przez lata zmagali się z depresją. "Jedynym...

 • Noworoczne postanowienia gwiazd

  Showman Bilguun Ariunbaatar chce schudnąć 20 kilogramów, Karolina Szostak poleci do Barcelony, zaś Marzena Rogalska przyznaje, że ma je w nosie... Gwiazdy opowiedziały o swoich noworocznych postanowieniach.

 • "Aktorki. Odkrycia": Nowa książka Łukasza Maciejewskiego

  ..."Aktorki. Odkrycia" to najnowsza książka Łukasza Maciejewskiego - znanego dziennikarza oraz cenionego krytyka filmowego i teatralnego. To już trzecia część serii, której bohaterkami są polskie aktorki. Premiera książki odbyła się w poniedziałek, 9 października, w kinie Atlantic w Warszawie.

 • Gwiazdy kina czytały "Naszą klasę"

  Amerykańskie gwiazdy filmu i teatru Ellen Burstyn i Kathleen Turner wzięły udział w czytaniu scenicznym sztuki Tadeusza Słobodzianka "Nasza klasa" w Nowym Jorku. Reżyserem czytania był Cosmin Chivu.

 • Znany telewizyjny celebryta Krzysztof Gojdź pracuje nad książką, w której opowie, jak dbać o skórę twarzy i włosy, aby dobrze wyglądać w każdym wieku. Jak mówi, nie zabraknie elementów psychologii!

 • Anna Wendzikowska odsłania kulisy Hollywood

  Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? Jak od kulis wygląda praca dziennikarza show-biznesowego? Odpowiedzi na te pytania przynosi książka Anny Wendzikowskiej.

 • "Złotopolscy": Jesienią do księgarń trafi książka o Annie Przybylskiej

  ...5 października miną trzy lata od śmierci Anny Przybylskiej, czyli niezapomnianej Marylki Baki ze "Złotopolskich". Kilka dni później do księgarń trafi książka Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego poświęcona uwielbianej przez widzów aktorce. Niewykluczone, że wkrótce zobaczymy też film o Ani. Jego realizację zapowiedział kilka miesięcy temu reżyser Radosław Piwowarski.

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Tygodnik "Wprost" wraca do sprawy dilera celebrytów! Ujawnia, jak ćpają gwiazdy!

  ....  Najwięcej uśmiechu wzbudziły zeznania tancerki i matka dziecka gwiazdora Polsatu, która zeznała, że u Cezarego P. zamawiała kotlety.  Sprawą postanowił zająć się teraz Piotr Krysiak, którego książka(...) dopasowywali język rozmowy do rozmówcy, stąd uboga polszczyzna. Jeszcze raz powiem – gwiazdy są tacy sami jak my.  Każdy, gdyby został nagrany, miałby się czasem czego wstydzić. To była konspiracja...

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

Zdjęcia na temat: książka gwiazdy
Wideo na temat: książka gwiazdy
 • Bliscy wspominają Wojciecha Młynarskiego

  Wojciech Młynarski - satyryk, poeta, a przede wszystkim jeden z najwybitniejszych polskich tekściarzy. Napisał mniej więcej dwa tysiące tekstów piosenek. Pracował z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Nie lubił nazywać siebie poetą. Właśnie minął rok od śmierci artysty. Z tej okazji ukazała się książka będąca zapisem rozmów z poetą. W "Dzień doby TVN" jego bliscy

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Maria Czubaszek: Nigdy nie miałam przyjaciółki, nawet w dzieciństwie

  radzi czytelnikom, jak stracić przyjaciół w pół minuty. Doradza też, jak żyć niezdrowo i mało aktywnie. Najnowsza książka Marii Czubaszek to antyporadnik, powstały jako przeciwwaga dla licznych(...). – Książka jest cienka i są duże literki, czyli szybko można ją przeczytać, więc człowiek się przy tym nie zmęczy. A w ogóle to nie ma obowiązku czytania – mówi Maria Czubaszek.

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: książka gwiazdy
 • Re: Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

  "Ukryte terapie"...książka

 • Re: Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

  Polecam książkę "Rozmowy z Bogiem". Tutaj posłuchasz audiobooka. www.youtube.com/watch?v=Zl7TxQ_Ygog Książka "Rozmowy z Bogiem" - przeznaczona jest dla każdego. Stanowi wspaniały dar dla tych, którzy prawdziwie łakną odpowiedzi i cenią pytania; którzy ze szczerym sercem, otwartym umysłem i tęsknotą w duszy poszukują prawdy. Książka ta porusza odwieczne zagadnienia życia i miłości, celu i funkcji

 • Re: "Bodo": Patricia Kazadi pisze książkę o polskim show-biznesie!

  Teraz jest moda na pisanie książek. Wiadomo, jest kryzys, "gwiazdy" mało zarabiają i ogólnie książka jest trendy.

 • Re: "Strażacy": Strażak... sam wywołał pożar!

  a ja myślę że książka to nie "...duży niedosyt, jeśli chodzi o możliwość komunikacji z publicznością, z czytelnikami, widzami." a zwykły brak kasy a może się uda i naiwniacy zapłacą za kilka prawdopodobnych jak i tych wymyślonych anegdot z życia "gwiazdy"

 • Re: Jej książka to emocjonalny striptiz!

  kiedy wreszcie byle kogo przestanie sie nazywac gwiazdami.prawdziwa gwiazda swieci na cala kule ziemska.nasze pseudo gwiazdy tylko na powiat.

 • Re: Jej książka to emocjonalny striptiz!

  żałosne...te ich opowieści życia prywatnego i seksualnego...Pisanie książek w modzie...zawsze na czymś można zarobić nic nie robiąc...młode "celebrytki" zarabiają na du..e,a stare na opowieściach bo pokazać nie mają co...a potem o nich piszą "gwiazdy"...

 • Re: Katarzyna Figura pisze autobiografię!

  Raczej furory nie zrobi ta książka,kogo ona teraz obchodzi? Jej czas już minął,teraz są inne seksbomby,inne gwiazdy !