• Informacje na temat:

  książki anny

Artykuły na temat: książki anny
 • Awantura na promocji książki Anny Grodzkiej

  Anna Grodzka (59 l.) podpisywała w jednej z księgarń swoją autobiografię "Mam na imię Ania". Spotkanie zakłócili jednak działacze ONR.

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • "Barwy szczęścia": Pierwszy kryzys w związku Anny i Jerzego!

  Choć Nasielski (Mirosław Baka) będzie się dwoił i troił, by przychylić nieba Annie (Dorota Kolak), która porzuciła dla niego męża, nauczycielka po przeczytaniu pierwszego rozdziału jego nowej książki zacznie się zastanawiać, że czy aby nie jest dla Kuby jedynie tematem do powieści.

 • Meryl Streep znów jako Miranda Priestley?

  Film "Diabeł ubiera się u Prady" będzie można zobaczyć w wersji musicalowej, zapowiada broadwayowski producent. Wszystko odbędzie się w ramach współpracy z wytwórnią 20th Century Fox.

 • Mama Anny Przybylskiej: "Jesteśmy bardzo skromną rodziną i potrzebujemy spokoju"

  ...- powiedziała - powiedziała Krystyna Przybylska w lipcu br. na łamach "Twojego Imperium" - Ania broniła swej prywatności, więc ja też będę jej bronić. Nie widzę powodów, żeby kręcić film lub pisać książki...

 • Anna Mucha wydała książkę: "Wstydu nie ma"

  Anna Mucha zdradziła, że przez 10 lat zastanawiała się, czy w ogóle napisać jej debiutancką książkę "Toskania, że mucha nie siada", która właśnie się ukazała. Nie chciała być postrzegana jako kolejna celebrytka pisząca książkę. Nie miała także zamiaru tytułować się pisarką, bo nią nie jest.

 • Jarosław Bieniuk tłumaczy się z nieobecności na prezentacji książki o Przybylskiej. Poruszające!

  W Gdyni odbyła się prapremiera biografii Anny Przybylskiej. Na prezentacji książki nie zabrakło m.in. Anny Dereszowskiej, która czytała fragmenty i Andrzeja Piasecznego odpowiedzialnego za oprawę(...) ukochanego Ani, Jarosława Bieniuka oraz dzieci: Jasia, Oliwii i Szymona. Były piłkarz wytłumaczył swoją nieobecność w rozmowie z portalem Jastrzębskiej. "Nie mogłem być obecny na premierze książki i pewnie...

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • Victoria Beckham napisała list do Anny Wintour?

  Victoria Beckham (39 l.) została wyśmiana przez internautów. W sieci pojawił się list, który rzekomo napisała do Anny Wintour.

 • Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek już wkrótce zadebiutuje w podwójnej roli: wokalistki, autorki tekstów muzycznych i producentki. Znana dziennikarka zajmie się produkcją teledysku do piosenki "Milord", do której sama napisała też słowa. Utwór wykonają znana wokalistka Grażyna Skowron-Matkowska, Anna Popek i jej siostra Magdalena.

Zdjęcia na temat: książki anny
Wideo na temat: książki anny
 • "Nadąsana" Natalia Siwiec o córce: Nie chcę łączyć kariery z dzieckiem

  Natalia Siwiec twierdzi, że nie planuje wzorem Anny Lewandowskiej otwierać portalu dla młodych mam. Nigdy też "nie zastanawiała się nad tym, by połączyć karierę z dzieckiem". Pytana, skąd czerpie wiedzę na temat wychowywania córeczki, przyznała, że kieruje się intuicją, przeczytała również dwie książki. Zaawansowanych porad szuka natomiast "po rodzinie i koleżankach". Co jeszcze zdradziła

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Michał Witkowski wraca do show-biznesu! "każda gwiazda ma zrąbaną psychikę"

  Michał Witkowski po wydaniu nowej książki wraca do show-biznesu. Pisarz twierdzi, że uodpornił się na hejt i żadna krytyka nie jest go już w stanie złamać. - Nie jestem już krytykowany, bo(...) zrezygnował jednak z oryginalnych kreacji. Twierdzi, że to właśnie krytyka jego stylizacji bawi go najbardziej. – Kto pracuje w portalach? Różne osoby, ale niekoniecznie są to Anny Piaggi czy jakieś wielkie

 • Raj: wiara

  Dla Anny-Marii (Maria Hoffstätter), technika rentgenologa, raj jest tam gdzie Jezus. Kobieta poświęca każdą wolną chwilę na pracę misjonarską, chcąc uzdrowić Austrię i ponownie naprowadzić ją na ścieżkę wiary. Podczas codziennych pielgrzymek ulicami Wiednia, z figurą Marii Dziewicy w rękach, puka od drzwi do drzwi, niosąc ludziom dobrą nowinę. Pewnego dnia, po latach nieobecności, do domu Anny-Marii powraca jej przykuty do wózka inwalidzkiego mąż - muzułmanin egipskiego pochodzenia. Oboje...

Dyskusje na temat: książki anny
 • Re: "M jak miłość": Prawdziwe powody odejścia Agnieszki Sienkiewicz

  Podobno będzie występować w ekranizacji książki "Kropli miłości" Anny Kessler jako psycholog. To pewne?

 • Re: Wąsy Wałęsy

  Dlaczego Wajda nie kręci książki Zyzaka? A prace Cenckiewicza, Gontarczyka czy piękna książka Anny Walentynowicz pt. „Cień przyszłości”? Boi się prawdy? W III RP czy jest choć skrawek miejsca na prawdę? A kogo w ogóle prawda obchodzi?