• Informacje na temat:

  książki beaty

Artykuły na temat: książki beaty
 • Beata Tyszkiewicz współautorką książki o... gotowaniu!

  ..."Trzy pory dnia. Kulinarne fascynacje Krzysztofa Tyszkiewicza" to zbiór opowieści i rozmów Beaty i Krzysztofa Tyszkiewiczów o ulubionych smakach i potrawach. Publikacja ta, to również kilkadziesiąt(...) składników. Później ludzie zaczęli przychodzić do mnie, gdy mówiłem, że będę gotował - powiedział na środowej konferencji prasowej Krzysztof Tyszkiewicz. Ten młodszy o cztery lata brat Beaty...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Beata Tadla boi się o życie! Dostaje dziwne przesyłki

  W życiu Beaty Tadli (41 l.) pojawiła się stalkerka. Kobieta utrzymuje, że jest... matką dziennikarki.

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • "Za marzenia": Nowy serial TVN!

  ..."Za marzenia" - nowa produkcja TVN reklamowana jako zakręcony serial o marzycielach dla marzycieli - to adaptacja debiutanckiej książki Karoliny Frankowskiej, która do tej pory zajmowała się pisaniem scenariuszy (jest autorką scenariuszy do m.in. kilku odcinków "Ojca Mateusza", "Strażaków", "Komisarza Aleksa" i "Kryminalnych" oraz "Prawa Agaty").

 • "Trzy pory dnia" Beaty Tyszkiewicz

  Beata Tyszkiewicz choć nie lubi gotować, to wspiera pasję swego młodszego brata Krzysztofa, który uwielbia przygotowywać wykwintne dania. Rodzeństwo w książce o gotowaniu "Trzy pory dnia" wspomina smaki swojego dzieciństwa.

 • Marczuk-Pazura pisze książkę

  Weronika Marczuk-Pazura jest ponoć w trakcie pisania książki, której tematem ma być znajomość ze słynnym agentem Tomkiem.

 • Ewa Chodakowska bije rekord

  Postawiła sobie za cel poderwanie kobiet z kanapy. Wielu z niedowierzaniem kręciło głową, jednak udało się - została "trenerką wszystkich Polek". Jest dowodem, że w spełnianiu marzeń nic nas nie ogranicza!

 • Dzieci dały jej kopa!

  Od 14 lat Paulina Holtz wciela się w postać Agnieszki Lubicz. Niedawno zadebiutowała też jako autorka książki "Luśka na planecie dziecko. Nieporadnik świadomego rodzica".

 • Leksykon hip hopu

  W połowie grudnia do polskich księgarni trafi książka "Beaty, Rymy, Życie. Leksykon Muzyki Hip Hop". Jest to pierwsze w naszej części Europy wydawnictwo tak szczegółowo przedstawiające ten styl muzyczny.

Wideo na temat: książki beaty
 • Krzysztof Baranowski wyznaje w śniadaniówce: Nadal kocham byłą żonę. Spotykamy się

  Niedawno ukazała się książka Beaty Biały "Spowiedź kapitana", w której Krzysztof Baranowski opowiada o swoich podróżach, życiu i miłości do Bogumiły Wander, dla której porzucił żonę. W weekend żeglarz pojawił się w "Dzień dobry TVN" i nie krył, że był zaskoczony obrazem swojej osoby, jaki został nakreślony na kartach książki. W rozmowie z Marcinem Mellerem i Patrycją Kazadi wyznał także, że