• Informacje na temat:

  ksiazki o wywiadzie polskim

Artykuły na temat: ksiazki o wywiadzie polskim
 • Tomasz Zimoch pożegnał się z Polskim Radiem w połowie 2016 roku, po 38 latach pracy. Jak wygląda jego życie "po radiu"? Co dała mu przygoda z "Tańcem z gwiazdami"? O tym opowiedział w wywiadzie dla tygodnika "Świat&Ludzie".

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Blanka Lipińska, autorka "polskiego Greya", rzuciła faceta, bo nie chciał z nią seksu

  ...- wyposzczona i wierna" - opowiada Lipińska, dodając, że ukochany po rozstaniu pomógł jej w wyprowadzce. W wywiadzie chwali również swoje nowe, powiększone piersi i przyjaźń z Dodą, która...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bez sceny z tamponem

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów skandalizującej powieści E.L James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - scena z tamponem - nie znalazł się w oczekiwanej ekranizacji książki - ujawniła reżyserka Sam Taylor-Wood.

 • Maciej Zakościelny nie ma czasu dla rodziny?! Wszystko przez pracę!

  Maciej Zakościelny (38 l.) w każdym wywiadzie podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Stara się spędzać każdą wolną chwilę ze swoją partnerką i dwoma synami, ale niekiedy jest to bardzo trudne do wykonania. O trudach pogodzenia pracy z życiem rodzinnym opowiedział w szczerej rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”.

 • Szymon Majewski: Żona jest dla mnie nieustanną inspiracją

  W książce "Życie w pożyciu", która jest zbiorem felietonów, Szymon Majewski dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji małżeńskich. "Śmiało mogę powiedzieć, że z mojej żony mógłbym zrobić doktorat" - zapewnia showman w wywiadzie.

 • "Druga szansa": Magdalena Boczarska o seksie potrafi mówić bez ogródek

  ...wyłącznie w pismach dla panów, ale mnie na szczęście zostają filmy - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Show". Magdalena Boczarska twierdzi, że ciało jest jej narzędziem pracy, a jeśli nagość na...

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  w naszym wywiadzie.

 • Ewa Chodakowska będzie odchudzać zapuszczone pary!

  ..." - opowiada agencji Newseria Lifestyle. "Planujemy z moim mężem nagrać coś, czego jeszcze na polskim rynku nie było, a co na pewno sprawdzi się, bo sami lubimy przeżywać tę aktywność fizyczną wspólnie(...) przygotowany merytorycznie. Ewa wykształceniem, niestety, pochwalić się nie może. "Mam nadzieję, że kiedyś ktoś odpowie za propagowanie tych bzdur" - mówi Bojarska w wywiadzie dla portalu NaTemat. "Trener...

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

Zdjęcia na temat: ksiazki o wywiadzie polskim