• Informacje na temat:

  książki szybko

Artykuły na temat: książki szybko
 • Leon Myszkowski gwiazdą Targów Książki w Krakowie!

  Leon Myszkowski (16 l.) był jedną z atrakcji Targów Książki w Krakowie. Znana mama nie kryje, że jest dumna ze swojego syna.

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz: burza wokół jej książki. Co jeszcze ujawniła była żona "Kaza"?

  Zimny, wyrachowany, narcystyczny - taki obraz byłego męża Kazimierza Marcinkiewicza (57 l.) przedstawia na łamach książki "Zmiana", Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. Wydana przez ekspartnerkę polityka lektura, odsłania kulisy ich głośnego związku. Według autorki, romantyczna bajka o parze, która pokochała się wbrew całemu światu, szybko zmieniła się w koszmar... Miłość byłego premiera do o 22 lata...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • ...". Oprócz ciężkiej pracy znajdują też czas na relaks. "Bardzo lubimy wypić wspólnie kawę" - opowiada Grzesiek.  Czym jeszcze zajmują się na co dzień? "Lubię czytać książki związane z tematyką samorozwoju lub zdrowym odżywianiem. A z takich mniej pozytywnych rzeczy, których moja żona nie za bardzo lubi, to jest granie w gry" - wyjawia Grzegorz.  Anna szybko podsumowała to słowami: "Zdecydowanie za dużo...

 • "Dziennik panny służącej": Zmysłowo i prowokująco

  Ekranizacja skandalizującej powieści Octave'a Mirbeau z Léa Seydoux ("Spectre", "Życie Adeli rozdział 1 i 2", "Piękna i bestia") w roli głównej wejdzie na ekrany polskich kin już 22 maja. Prezentujemy ekskluzywny fragment książki oraz fragment filmu "Dziennik panny służącej".

 • Justyna Żyła skomentowała ostatnie doniesienia! Zdenerwowała się?

  Justyna Żyła (31 l.) dostała ostatnio propozycję napisania książki. Plotkowano, że ostatecznie pogrąży ona jej byłego męża, Piotra Żyłę (31 l.). Justyna postanowiła szybko skomentować te doniesienia.

 • "System" : Wbrew regułom

  "System" Daniela Espinosy, którego scenariusz powstał na podstawie książki Toma Roba Smitha "Ofiara 44", stał się sławny jeszcze przed polską premierą. Kilka dni temu rosyjskie Ministerstwo Kultury nie dopuściło do premiery filmu.

 • Beata Tyszkiewicz znów jest silna!

  Beata Tyszkiewicz (79 l.) zaskakująco szybko wróciła do formy!

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

Zdjęcia na temat: książki szybko
Wideo na temat: książki szybko
 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • Szubienica

  20 lat po tragicznych wydarzeniach podczas szkolnego przedstawienia, grupa uczniów próbuje uczcić pamięć o ofiarach. Jednak szybko okazuje się, że o niektórych sprawach lepiej jest zapomnieć.

 • Hobbit: Niezwykła podróż

  "Hobbit" - filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, wstęp do "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Hobbit Bilbo Baggins niechętnie wyrusza w niezwykłą i niebezpieczną podróż. Pokierowany przez czarodzieja Gandalfa opuszcza swój przytulny domek w Shire, by wraz z trzynastoma krasnoludami zmierzyć się ze smokiem Smaugiem.

Dyskusje na temat: książki szybko