• Informacje na temat:

  książki życie

Artykuły na temat: książki życie
 • Morderstwo jak z książki

  Autorka horrorów Maja Tusińska prześladowana jest przez osobnika, który odtwarza makabryczne sceny z jej książek, grożąc jej samej śmiercią. Detektywi muszą namierzyć i unieszkodliwić psychopatę, zanim zrealizuje swoje groźby. Toczy się gra o życie klientki według wymyślonego przez nią samą scenariusza.

 • Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski: Życie podwójne

  Aktorstwo jest ich miłością numer jeden, ale również malują, piszą sztuki i książki, komponują, śpiewają, rzeźbią...

 • Hanna Bakuła: Książki celebrytów to jest okropieństwo!

  Hanna Bakuła (67 l.) bardzo nisko ocenia jakość książek pisanych przez celebrytów. Jej zdaniem publikacje te tworzone są najczęściej przez ludzi pozbawionych talentu i dokonań zawodowych, znanych jedynie z pozowania na ściankach. Pisarka ubolewa też nad tym, że wydawnictwa tak chętnie publikują tego typu książki.

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • Monika Jaruzelska na promocji najnowszej książki. Będzie hit?

  ...o sobie. "Monika Jaruzelska dała się poznać czytelnikom jako wrażliwa obserwatorka. Jej kolejne książki pełne były trafnych spostrzeżeń, budziły duże emocje. 'Zmiana' to opowieść o tym, że żyjemy w świecie ciągłych rewolucji, które przestaliśmy dostrzegać. Nasze życie, relacje, sposób porozumiewania się, a nawet stroje ulegają codziennym metamorfozom. Ma to swoje konsekwencje w obyczajowości...

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Jacyków broni "modelek z Dubaju" i atakuje autora książki, który seksaferę opisał!

  Tomek Jacyków (48 l.) jest oburzony ukazaniem się publikacji na temat tzw. seksafery dubajskiej. Jego zdaniem książka ta jest przykładem polskiej małostkowości oraz tendencji do interesowania się cudzymi zarobkami i życiem seksualnym. Tomasz Jacyków uważa, że jeśli Polki wyjeżdżały do Dubaju z własnej woli, nikogo nie powinien interesować sposób, w jaki zarabiały na życie.

 • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

  Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

 • Morderstwo jak z książki

  Autorka horrorów Maja Tusińska prześladowana jest przez osobnika, który odtwarza makabryczne sceny z jej książek, grożąc jej samej śmiercią. Detektywi muszą namierzyć i unieszkodliwić psychopatę, zanim zrealizuje swoje groźby. Toczy się gra o życie klientki według wymyślonego przez nią samą scenariusza.

 • "Dziennik panny służącej": Zmysłowo i prowokująco

  Ekranizacja skandalizującej powieści Octave'a Mirbeau z Léa Seydoux ("Spectre", "Życie Adeli rozdział 1 i 2", "Piękna i bestia") w roli głównej wejdzie na ekrany polskich kin już 22 maja. Prezentujemy ekskluzywny fragment książki oraz fragment filmu "Dziennik panny służącej".

Zdjęcia na temat: książki życie
Wideo na temat: książki życie
 • Żona Hollywood tłumaczy się z książki

  Izabella St. James przyznała, że napisanie pierwszej książki pomogło jej zrozumieć decyzję wprowadzenia się do willi Hugh Hefnera. Celebrytka mimo ukończenia studiów i wychowania w religijnej rodzinie, rozpoczęła życie jako "Króliczek". Kobieta przyznała, że mając wówczas 26 lat była świadoma swojej decyzji i gotowa na takie życie. Stwierdziła również, że tego samego nie może powiedzieć

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

 • Agata Młynarska: Wylądowałam w szpitalu, bo mam nietolerancję glutenu

  W poradniku „Pyszna zmiana, czyli moje życie bez glutenu” Agata Młynarska udziela czytelnikom porad dotyczących prawidłowego odżywiania i przestrzega przed produktami, które mają zły wpływ na zdrowie(...) dla lekarzy światełko w tunelu - mówi dziennikarka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Dodaje, że to w szpitalu narodził się pomysł napisania o tym książki. – Myślałam, że nie mogę tego czasu

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

Dyskusje na temat: książki życie
 • Re: Keiry Knightley: Moje życie z dysleksją

  Jak osiągnąć sukces w show-biznesie i sukces finansowy szybko i bez wysiłku? Napisał o tym książki Max Longlauder.

 • Re: Keiry Knightley: Moje życie z dysleksją

  Nie ma czegoś takiego jak dysleksja tylko lenistwo !!! Na to 'chorują' osoby, które w swoim życiu nie przeczytały ani jednej książki i tyle.

 • Re: "Barwy szczęścia": Walka o życie Władka

  Pytasz, Jak żyć? Nie oglądać seriali i poczytać mądre książki!

 • Re: "Pod powierzchnią": Gdy sekret niszczy życie

  zrozpaczona - nie znam ŻADNEGO z tych seriali. No i jak żyć bez tego, no jak? No cóż, pozostaje "tylko" czytać książki i "chodzić" na wartościowe filmy do kina, no... w ostateczności do teatru (tylko dlaczego te bilety są takie drogie, panie Gliński - więc nie zawsze można ?).

 • Re: "Przepis na życie": Dominika Gwit odchudzi się... na własny ślub?

  ale świnia i takie coś pisze książki o odchudzaniu, wstyd i hańba

 • Re: "Barwy szczęścia": Walka o życie Władka

  W marcu wyrzuciłam telewizor, właśnie przez takie seriale i jakieś słoiki czy szpitale przerywające reklamy. Nic lepszego nie mogłam zrobić! Dzieci zaczęły czytać książki i wychodzić na dwór, a ja nie oglądam cudzych problemów, wystarczą mi moje.

 • Re: ​"Odwróceni. Ojcowie i córki": Małgorzata Foremniak znów zatańczy z Maserakiem?

  Nie, nikim takim. Jestem dyrektorką sprzedaży bezpośredniej (żart taki) w osiedlowym sklepie mięsnym. Kroję, ważę, pakuję, wydaję paragony. Uśmiecham się do ludzi a oni do mnie. Mam proste życie które lubię. Mam książki które lubię. Na dzisiejszy wieczór Perła J. Steinbecka. Zrobię sobie dobrej kawy, puszczę sobie Nat King Cole, hm... może coś innego i na pewno nie będę myślała o gogusiowatym

 • Re: "Zniewolona": Katia pogrzebana żywcem

  Serial jest genialny. Zrobiony ze smakiem i wyczuciem. Wydaje się nam, że za dużo w nim okrucieństwa, ale takie kiedyś były realia. Wystarczy poczytać książki o historii. Reżyser pokazuje nam jedynie namiastkę tego, jak wyglądało życie ludzi w tamtych czasach. Zaryzykuję stwierdzenie, że jest to najlepszy serial od lat, o którego emisję pokusiła się polska telewizja. Warty obejrzenia.

 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  nie wiem co masz do onkologii bo ja szacunek do ludzi, którzy tam walczą o życie. Poczytaj trochę książek to będziesz miał porównanie, Wiedźmin jako saga jest słabszy nawet od Kajka i Kokosza(...) tam 50 kartek. Nawet sprzedając prawa do wykorzystania swojej książki w grze, nie wierzył w sukces. GRA LEPSZA 1000% OD KSIĄŻEK.

 • Re: Katarzyna Paskuda: Pierwsza polska seksbomba

  . W tej chwili ma swoje życie i jest dobrą fotografką. Nie była specjalnie zepsuta, była po prostu jedną z tych, które cierpiały na brak pieniędzy i chciały to zmienić. Wtedy nigdzie nie zmieniało się tego łatwiej niż przy "Pruszkowie". Gangsterzy naprawdę byli wtedy modni i znajomościami z nami się chwalono.”- taka perełka z książki... Dziś tak chętnie się nie chwali, kto jej pomógł