• Informacje na temat:

  książkiewicz ciaza

Artykuły na temat: książkiewicz ciaza
 • "Na dobre i na złe": Uśmiech, nadzieja i ciąża!

  W 613. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Weronika Książkiewicz. Aktorka zagra Darię, pacjentkę w 8 miesiącu ciąży, która przeszła ostrą grypę. Jej bohaterka urządzi na oddziale swoje baby shower, ale w trakcie zabawy straci nagle władzę w rękach i nogach. Czy lekarze zdołają jej pomóc? Niewierny mąż Pojawi się też nowy bohater: doktor Robert Dębski, mąż Sylwii Mróz. A do...

 • Książkiewicz urodziła (Uaktualnienie)

  ...29-letnia Weronika Książkiewicz w poniedziałek, 18 stycznia, została mamą. Aktorka na razie nie kontaktuje się z mediami.

 • Książkiewicz chce mieć dziecko

  ...27-letnia Weronika Książkiewicz, słynąca z dziwacznych i niezbyt mądrych wypowiedzi w prasie, tym razem zabłysnęła w programie Szymona Majewskiego. "Zaczynam przygotowywać się to tego, by być matką(...), Książkiewicz spotyka się obecnie z 43-letnim biznesmenem Krzysztofem Latkiem. Niedawno wspominała, że wciąż czeka na oświadczyny. Może uważa, że ciąża zmobilizuje jej partnera do działania? Dodała też, że...

 • Książkiewicz może urodzić w każdej chwili

  Zbliża się termin porodu 29-letniej Weroniki Książkiewicz . Aktorka twierdzi, że nie boi się tej jednej z najważniejszych chwil w jej życiu.

 • Przyznały się, że ich ciąże to wpadki!

  ...takiego jednak się nie stało. Do tego dzisiaj świata nie widzi poza swoim synkiem Alephem. Weronice Książkiewicz zarzucano, że jej ciąża była elementem łapania jej chłopaka na dziecko. Odpierając...

 • "Miałam nowotwór"

  Jej rezygnacja z "Tańca z gwiazdami" w 2009 roku wywołała falę spekulacji. Weronika Książkiewicz (30 l.) swoją decyzję tłumaczyła enigmatycznie kłopotami ze zdrowiem. Dopiero niedawno zdradziła powód, dla którego musiała poddać się operacji i jaki to miało wpływ na jej późniejsze życie.

 • Książkiewicz zostanie mamą

  Przeżyła ciężkie chwile, przeszła poważną operację kręgosłupa. Dziś szczęście się do niej uśmiecha. Weronika Książkiewicz spodziewa się dziecka.

 • Szczęśliwa, choć nie planowała ciąży

  Weronika Książkiewicz po raz pierwszy została mamą. Teraz jej życie uległo gruntownemu przewartościowaniu.

 • Cała prawda o "Tańcu z gwiazdami"

  Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" za nami. Było konfetti, porsche, Kryształowa Kula, wygrani i przegrani, kibice, fani, rodziny... Okazało się raz jeszcze, że program wszedł już Polakom w krew. Co ciekawe, wszedł też w krew gwiazdom. Show dawno zaczęło żyć własnym życiem.