• Informacje na temat:

  książkiewicz po operacji

Artykuły na temat: książkiewicz po operacji
 • Weronika Książkiewicz odsłoniła plecy. Nie zamierza tego ukrywać!

  Weronika Książkiewicz (37 l.) daje przykład, że nie należy mieć kompleksów. Zwłaszcza na punkcie tego, na co nie mamy większego wpływu. Aktorka miała poważne problemy z kręgosłupem i przeszła operację, po której pozostała jej dość widoczna blizna. Jednak Weronika wcale nie zamierza jej ukrywać, wręcz przeciwnie. Ostatnio pojawiła się na premierze filmowej w sukience z odkrytymi plecami.

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Książkiewicz już po operacji

  Weronika Książkiewicz do centrum rehabilitacji trafiła w poniedziałek. Tam skierowano ją na oddział neuroortopedii - donosi "Fakt". "Trafiła do trzyosobowej sali i szybko zaprzyjaźniła się z paniami(...). Książkiewicz do pełnej sprawności powinna dojść po tygodniu. Przypomnijmy, że aktorka musiała zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami" właśnie ze względu na chory kręgosłup.

 • Książkiewicz już po operacji

  Weronika Książkiewicz jest już po operacji na otwartym kręgosłupie - informuje "Fakt". Groźny uraz wykluczył aktorkę z udziału w "Tańcu z gwiazdami".

 • Książkiewicz wraca do zdrowia

  ...28-letnia aktorka po poważnej operacji kręgosłupa coraz częściej pokazuje się publicznie. Jeden z fotoreporterów spotkał aktorkę w Wilanowie w towarzystwie mamy. Gwiazdka wybrała się do fryzjera.

 • Książkiewicz ma chory kręgosłup?

  Tabloidy zastąpią polską służbę zdrowia? "Fakt" doniósł dzisiaj, że wie, co dolega Weronice Książkiewicz. Jak się okazuje, jeszcze przed samą zainteresowaną i lekarzami.

 • Książkiewicz czeka na operację

  Weronika Książkiewicz w niedzielnym programie wyznała, że dolegliwość nasiliła się podczas intensywnych treningów. Zmuszona była zrezygnować. "Czeka mnie operacja i potrzebuję czasu na dojście do(...) miłości np. w ciasnym samochodzie lub samolocie może doprowadzić do urazów kręgosłupa" - mówi w rozmowie z tabloidem. Książkiewicz ma nadzieję, że pojawi się jeszcze w show: "Strasznie żałuję, że nie...

 • Książkiewicz zostanie mamą

  Przeżyła ciężkie chwile, przeszła poważną operację kręgosłupa. Dziś szczęście się do niej uśmiecha. Weronika Książkiewicz spodziewa się dziecka.

 • Książkiewicz groził paraliż

  Nowotwór kręgosłupa, który wykryto u Weroniki Książkiewicz , mógł spowodować u aktorki zaburzenie czucia i porażenie kończyn.

 • Wróciła w wielkim stylu

  Po urodzeniu synka i rozstaniu z jego ojcem Weronika Książkiewicz zaszyła się w rodzinnym Poznaniu. To mógł być koniec jej kariery. Ale ona... rozkwita!

Wideo na temat: książkiewicz po operacji
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...