• Informacje na temat:

  książkowego

Artykuły na temat: książkowego
 • Maja Sablewska pisze książkę o Górniak i Dodzie! Chce ujawnić ich sekrety!

  Jak donosi "Fakt", Majka Sablewska (36 l.) dołączy niebawem do grona celebrytów pisarzy! Z jej książkowego debiutu nie wszyscy jednak się ucieszą...

 • "House of Cards": Nie chodzi w ogóle o politykę

  "Praca przy 'House of Cards' jest najlepszym doświadczeniem w całym moim życiu zawodowym. Będzie mi bardzo miło ciągnąć to tak długo, jak będzie potrzeba" - mówi w rozmowie z RMF FM Michael Dobbs, twórca książkowego pierwowzoru historii Franka Underwooda i producent wykonawczy bijącego rekordy popularności serialu z Kevinem Spacey w roli głównej.

 • "Cape Town": Nowy serial z Marcinem Dorocińskim

  ..."Cape Town" to wyreżyserowana przez Petera Ladkaniego ekranizacja światowego bestsellera książkowego autorstwa Deona Meyera "Dead before dying". Serial to misterna intryga kryminalna, w której pełna napięcia akcja miesza się z humorem i dramatem.

 • Scenarzystka "50 twarzy Greya" nie widziała filmu

  Scenarzystka "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Kelly Marcel, ujawniła, że nie widziała filmu w reżyserii Sam Taylor-Wood.

 • Ania jak z książki

  Ekranizacja przygód rudowłosej sieroty z Wyspy Księcia Edwarda podbiła serca wielbicieli jej książkowego pierwowzoru. Za tym sukcesem stoi m.in. odtwórczyni głównej roli.

 • Serial "Gra o tron" wyprzedzi literacki pierwowzór George'a R.R.Martina

  Producenci serialu "Gra o tron" David Benioff i DB Weiss potwierdzili, że produkcja HBO zakończy się, zanim do księgarń trafi ostatnia część książkowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia".

 • "Bibliotekarze": Premiera w TV Puls

  Wyle’em w roli mola książkowego Flynna Carsena, który staje na straży największych skarbów cywilizacji.

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • "Gra o tron": W końcu koniec, ale z wpadką

  Ostatni sezon "Gry o tron" rozczarował fanów serii. Scenarzyści serii D.B. Weiss i David Benioff nie poradzili sobie bez wsparcia autora książkowego pierwowzoru, George'a R.R. Martina, i postawili na scenariuszową galopadę, domykając historię bez dobrego pomysłu na finał.   Do tego ósmy sezon nie ustrzegł się wpadek na planie. W jednym z odcinków w kadrze znalazł się kubek ze Starbucksa...

 • "50 twarzy Greya" tylko dla dorosłych

  Zgodnie z ustaleniem amerykańskiego stowarzyszenia MPAA "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będą mogły obejrzeć osoby poniżej 18. roku życia bez nadzoru rodziców.

Dyskusje na temat: książkowego
 • Re: "Czysta krew": Eric zginie?

  Śmierć Erica byłaby strzałem w stopę dla producentów serialu. Na plakacie równie dobrze może być Bill i moim zdaniem to właśnie on zginie, jeśli już. No i jeśli producenci choć odrobinę zamierzają trzymać się ram książkowego pierwowzoru, to śmierć Erica nie wchodzi w rachubę :) Billa i owszem.