• Informacje na temat:

  księżna catherine

Artykuły na temat: księżna catherine
 • Księżna Kate zdradziła swoją tajemnicę! Jak ona to wytrzymała?!

  Księżna Kate (35 l.) zawsze wygląda nienagannie, a jej styl pokochały tysiące kobiet na całym świecie. Jednak to wymaga sporo wyrzeczeń od samej księżnej.

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • Księżna Kate pierwszy raz zabrała głos od ogłoszenia ciąży! Wygląda pięknie!

  ...jak w przypadku wcześniejszych dwóch ciąż księżna cierpi na hyperemesis gravidarium, czyli na bardzo częste nudności i wymioty.   Dolegliwość ta daje się we znaki przyszłej mamie i z tego powodu Kate nie uczestniczy we wszystkich oficjalnych wydarzeniach, w których udział musi brać jej mąż. Jednak Catherine zdecydowała się na udział w kampanii społecznej dotyczącej zdrowia psychicznego dzieci...

 • Książęca para w Hollywood

  Książę William i księżna Catherine, czyli Kate Middleton, goszczący obecnie w Stanach Zjednoczonych, w sobotę, 9 lipca, wzięli udział w kolacji wydanej z okazji rozdania nagród BAFTA. Na imprezie mieli okazję poznać wiele gwiazd, m.in. Toma Hanksa i Nicole Kidman.

 • Księżna Kate i książę William znają płeć dziecka! Wybrali już także imię!

  Z początkiem września było już wiadomo, że Catherine i William spodziewają się trzeciego potomka. 4 września Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie, w którym z radością donosi, że księżna Kate jest w ciąży. Niestety przyszła mama unika obecnie publicznych wystąpień, ze względu na przewlekłe nudności, na które cierpiała również będąc w dwóch poprzednich ciążach. To jednak nie przeszkadza...

 • Telewizyjne przeboje weekendu

  W nadchodzący weekend nie zabraknie ciekawych filmowych propozycji. Na srebrnym ekranie zobaczymy nowe przygody agenta 007 w "Świat to za mało" i dalsze losy wielkiego skoku na kasyno w "Ocean's Twelve: Dogrywka". Ponadto XVIII-wieczna Anglia ("Księżna") i międzyplanetarna przestrzeń w kolejnej części sagi George'a Lucasa.

 • Księżna Kate: Jaki jest powód jej trudnych relacji z królową?

  Jeszcze do niedawna księżna Kate podczas publicznych wystąpień pozwalała sobie na zdecydowanie więcej luzu i spontaniczności. Nie jest tajemnicą, że nie podobało się to Elżbiecie II, która postanowiła przywołać wybrankę wnuka do porządku...

 • Przegląd francuskiego kina

  "Michael Kohlhaas" z Madsem Mikkelsenem, "Bettie wyrusza w drogę" z Catherine Deneuve oraz kasowy hit nad Sekwaną "Przychodzi facet do lekarza" - m.in. te filmy są w programie 5. Przeglądu Nowego Kina Francuskiego, organizowanego od piątku, 23 maja, w Warszawie i we Wrocławiu.

 • Księżna Kate i Pippa Middleton zrobią niespodziankę całej rodzinie! Co za wiadomość!

  Pogłoski o tym, że księżna Kate (35 l.) i jej siostra, Pippa Middleton (34 l.) są obydwie w ciąży, wywołały prawdziwą euforię w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo teraz pojawiła się kolejna dobra wiadomość!

 • Elegantki wszech czasów

  Grace Kelly, jedna z ulubionych aktorek Alfreda Hitchcocka, została uznana za najelegantszą kobietę wszech czasów. Na miejscu drugim znalazła się Audrey Hepburn. Ankietę przygotował magazyn "Woman's Journal".

Dyskusje na temat: księżna catherine
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  żona Rossa. W dalszych odcinkach aktorkę zastąpiła Jane Sibbett. Helen Baxendale (4.14-19, 4.21-24, 5.1, 5.4, 5.6, 5.20) – Emily Waltham: druga żona Rossa. Catherine Bell (2.6) – Robin: jedna(...). Sherilyn Fenn (3.14) – Ginger: dziewczyna Chandlera, która ma drewnianą protezę nogi. Sarah Ferguson (4.23) – ona sama: Księżna Yorku, którą Joey spotyka w Londynie. Soleil Moon Frye (5.15) – Katie: dzi