• Informacje na temat:

  ksiezna diana

Artykuły na temat: ksiezna diana
 • Księżna Kate jak księżna Diana. Tylko spójrzcie na te sukienki!

  ...w niebieskiej sukience w grochy, podobnie jak Diana po narodzinach Williama.  Widać, że choć Kate nie zdążyła poznać księżnej, darzy ją ogromnym szacunkiem. ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • Księżna Diana okaleczała się? Szokujące doniesienia!

  .... W swoim nowym dziele Sally wspomina również, że Diana nie była święta. Obdarzała swojego męża różnymi złośliwościami i ciągle powtarzała mu, że nigdy nie zostanie królem. "Nie mieli żadnych wspólnych(...) przyjaźń. Sytuacja z Shand i ogólnie wyczuwana na królewskim dworze niechęć do Diany spowodowały, że zdaniem Bedell Smith, Lady Di zachorowała na depresję. Z książki ma wynikać, że Diana miała bulimię...

 • Kidman jak księżna Diana?

  38-letnia Nicole Kidman ( "Żony ze Stepford" ) boi się, że zginie podobnie jak księżna Diana - w wypadku samochodowym spowodowanym przez wścibskich dziennikarzy, śledzących każdy krok gwiazd. Aktorka w niedzielę, 23 stycznia, jadąc autem na spotkanie rodzinne, musiała uciekać przed śledzącymi ją paparazzi.

 • Księżna Diana miała smutne dzieciństwo! "Mama ciągle płakała"

  ...31 sierpnia mija 20. rocznica śmierci księżnej Diany (+36 l.). Media wielokrotnie pisały o jej życiu u boku księcia Karola. Niewielu jednak wie, że już w dzieciństwie Diana przeżyła rodzinny dramat.

 • Knightley zagra księżną Dianę?

  Możliwe, iż Keira Knightley wcieli się w postać księżnej Diany, w mającym powstać filmie o życiu zmarłej w 1997 roku żony księcia Karola.

 • Księżna Diana zginęła przez nieodpowiedzialność ochroniarza? Ken Wharfe przerywa milczenie!

  ...​Księżna Diana (†36 l.) była nazywana „królową ludzkich serc”, bowiem kochali ją ludzie z całego świata. Nic więc dziwnego, że informacja o jej śmierci była wielkim wstrząsem. Po latach były osobisty ochroniarz kobiety wskazuje winnych tragicznych wydarzeń z sierpnia 1997 roku.

 • Zagra księżną Dianę?

  Znana z "Drzewa życia" Jessica Chastain wcielić się w rolę księżnej Diany. Nad filmem poświęconym związkowi Lady Di z kardiologiem Hasnatem Khanem pracuje reżyser Oliver Hirschbiegel.

 • Księżna Diana zginęła w wyniku spisku? Tak wyglądały ostatnie godziny jej życia

  Diana i jej partner Dodi Al-Fayed 30 sierpnia 1997 roku przylecieli do Paryża z Sardynii. Kilka tygodni wcześniej księżna zrezygnowała z przysługującej jej dworskiej ochrony, bo nad jej bezpieczeństwem czuwali prywatni ochroniarze Al-Fayeda. Popołudnie para spędziła w hotelu Ritz, który natychmiast został oblężony przez fotoreporterów. Aby uniknąć ich zainteresowania, Diana i jej ukochany...

 • Koncert dla księżnej Diany

  W związku ze zbliżającą się 10. rocznicą śmierci księżnej Diany, jej synowie William i Harry postanowili uczcić ją koncertem z udziałem licznych gwiazd.

Wideo na temat: ksiezna diana
 • Księżna Diana. Jak ją zapamiętaliśmy?

  Kochały ją miliony, nie tylko Anglików, a jej życie przerwał koszmarny wypadek. Śmierć księżnej Diany opłakiwał cały świat...

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.