• Informacje na temat:

  księżna diana 1997

Artykuły na temat: księżna diana 1997
 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  Lady Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Już wtedy uznawana była za światową ikonę, a jej życie prywatne było pod lupą niemal wszystkich światowych mediów. Ostatnio w sieci pojawiły się(...) księżna przyznaje wprost, że "dzień ślubu był najgorszym dniem jej życia". W dokumentach znajdziemy nowe informacje na temat życia Diany, która musiała zmienić wszystko, stając się osobą publiczną...

 • Kidman jak księżna Diana?

  38-letnia Nicole Kidman ( "Żony ze Stepford" ) boi się, że zginie podobnie jak księżna Diana - w wypadku samochodowym spowodowanym przez wścibskich dziennikarzy, śledzących każdy krok gwiazd. Aktorka w niedzielę, 23 stycznia, jadąc autem na spotkanie rodzinne, musiała uciekać przed śledzącymi ją paparazzi.

 • Księżna Diana: Ratownik wyjawił jej ostatnie słowa tuż przed śmiercią! Wstrząsające!

  Ta tragedia chyba nigdy nie zostanie zapomniana. Księżna Diana (+36 l.) zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku i od tamtej pory nadal wiele kwestii w tej sprawie jest niewyjaśnionych. Po tylu latach opublikowano ostatnie słowa Diany, które wypowiedziała tuż przed śmiercią.

 • Knightley zagra księżną Dianę?

  Możliwe, iż Keira Knightley wcieli się w postać księżnej Diany, w mającym powstać filmie o życiu zmarłej w 1997 roku żony księcia Karola.

 • Księżna Diana zginęła przez nieodpowiedzialność ochroniarza? Ken Wharfe przerywa milczenie!

  ...​Księżna Diana (†36 l.) była nazywana „królową ludzkich serc”, bowiem kochali ją ludzie z całego świata. Nic więc dziwnego, że informacja o jej śmierci była wielkim wstrząsem. Po latach były osobisty ochroniarz kobiety wskazuje winnych tragicznych wydarzeń z sierpnia 1997 roku.

 • Najwierniejsi fani tragicznie zmarłej księżnej Diany składali w środę, 31 sierpnia, w Londynie kwiaty przed pałacem Kensington, aby upamiętnić ósmą rocznicę jej śmierci. Lady Diana zginęła w 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu.

 • Diana i jej partner Dodi Al-Fayed 30 sierpnia 1997 roku przylecieli do Paryża z Sardynii. Kilka tygodni wcześniej księżna zrezygnowała z przysługującej jej dworskiej ochrony, bo nad jej(...). Papparazzi szybko zorientowali się, że w hotelowym czarnym mercedesie (był wrakiem; wcześniej księżna poruszała się innym samochodem) jest Diana i zaczęli robić jej zdjęcia przez szybę auta...

 • Zagra księżną Dianę?

  Znana z "Drzewa życia" Jessica Chastain wcielić się w rolę księżnej Diany. Nad filmem poświęconym związkowi Lady Di z kardiologiem Hasnatem Khanem pracuje reżyser Oliver Hirschbiegel.

 • Księżna Diana zmarła 18 lat temu! Książę Harry uczcił pamięć swojej mamy!

  ...18 lat temu, w tragicznym wypadku, zginęła księżna Diana (†36 l.).

 • Zagra księżną Dianę

  Naomi Watts wcieli się w postać księżnej Diany w filmie biograficznym o królowej ludzkich serc, zatytułowanym "Caught in Flight". Obraz w reżyserii Olivera Hirschbiegela, oparty na scenariuszu Stephena Jeffreysa, koncentruje na ostatnich dwóch latach życia Lady Di.

Wideo na temat: księżna diana 1997
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...