• Informacje na temat:

  księżna diana biografia

Artykuły na temat: księżna diana biografia
 • Wyciekło zdjęcie ze ślubu księżnej Diany i księcia Karola. To ujęcie mówi wszystko?

  Księżna Kamila (69 l.) i książę Karol (68 l.) dziś tworzą małżeństwo, ale dzieje ich miłości są bardzo burzliwe. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące tego, jak wyglądała ich relacja, gdy jeszcze żyła księżna Diana (†36 l.).

 • Najsłynniejsza kobieta świata

  20 września na ekrany kin trafi filmowa biografia księżnej Diany, z tytułową rolą Naomi Watts ("Niemożliwe"). W internecie pojawił się właśnie polski zwiastun produkcji Olivera Hirschbiegela ("Upadek").

 • Smutne urodziny księżnej Camilli! Jak tak można?

  Dianie", "Najlepsze odchodzą, a żmije dalej w siedlisku", "Camilla nie zasłużyła na żadne przywileje ani od rodziny królewskiej, ani od ludzi. Diana zostanie naszą księżniczką do końca", "To ona...

 • Księżna, ksiądz i podróże w czasie

  Tylko 6 filmów debiutuje w piątek na ekranach kin. Wśród nich znalazły się: biografia księżnej Diany z rolą Naomi Watts, "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej z nagrodzoną w Gdyni kreacją Andrzeja Chyry oraz brytyjska komedia sci-fi "Czas na miłość" w reżyserii Richarda Curtisa ("Cztery wesela i pogrzeb", "Notting Hill").

 • Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Przed uroczystością nie brakuje skandali

  Sensacją był wyciek rozbieranych fotek Meghan (36 l.) i jej biografia. Królowa zareagowała. Ślub Markle i księcia Harry’ego (33 l.) zbliża się wielkimi krokami. A tu skandali nie brakuje…

 • Romans księżnej Diany i Roberta Palmera jednak prawdziwy?

  Wokalistka Elkie Brooks, która współpracowała z Robertem Palmerem przy projekcie Vinegar Joe, stwierdziła, że domniemany romans Palmera z księżną Dianą wcale nie jest plotką.

 • "Diana": Księżna z bajki

  Chociaż może się wydawać, że dekada lat 90. XX wieku była doskonale zarejestrowana przez mass media, dzięki czemu dobrze i zgodnie z prawdą funkcjonuje w naszej pamięci, okazuje się, że jest inaczej. Jak to zwykle bywa, rozpamiętując przeszłość, ucieka nam wiele niuansów.

 • Reżyser "Diany" odpiera krytykę

  Oliver Hirschbiegel zareagował na ostrą krytykę jego filmu biograficznego o księżnej Dianie.

 • Czekając na "Dianę"

  Już w następny piątek, 20 września, na ekrany polskich kin trafi film "Diana", ukazujący nieznaną do tej pory historię romansu Królowej Ludzkich Serc. W tytułowej roli wystąpiła Naomi Watts, znana dotąd z tak głośnych produkcji, jak "King Kong", "Poznasz przystojnego bruneta", "The Ring" czy "Mulholland Drive ".

 • Krytycy bezlitośni dla filmu "Diana"

  Brytyjscy krytycy nie kryją rozczarowania najnowszym filmem biograficznym o księżnej Dianie z Naomi Watts w roli tytułowej. "Królowa serc została przedstawiona jako marudna singielka, przed którą uciekłaby nawet Bridget Jones" - pisze "Daily Mirror".