• Informacje na temat:

  księżna diana ciało

Artykuły na temat: księżna diana ciało
 • Grób księżnej Diany jest pusty?! Szokujące wyznanie brata!

  ...m.in. prywatne nagrania, na których słychać, jak księżna zwierzała się z małżeństwa z Karolem. Opowiadała, że seks z nim był "bardzo dziwny", przyznawała także, że nakryła męża na zdradzie. Gdy pewnego razu weszła do łazienki, zastała księcia podczas "seks telefonu" z Kamilą. Na jaw wyszedł też inny sekret. Brat księżnej, Earl, miał wyznać, że ciało jego siostry wcale nie spoczywa w Althrop Park...

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • A miało być tak pięknie! Meghan w potrzasku jak Diana?

  ...innej znawczyni brytyjskiego dworu, Melanie Bromley, Meghan zaczyna być rzeczywiście krytykowana w przykry sposób, podobnie jak kiedyś księżna Diana. "Media publikowały o niej plotki, zanim w końcu(...) królewskiej Sarah Bradford. Czy „toksyczna” siła monarchii ma potencjał, by uderzyć także w Meghan?  Trzeba mieć nadzieję, że nie. Księżna Sussex ma kochającego męża, a Diana miała ekscentrycznego...

 • George Michael i kontrowersyjny portret Diany

  George Michael stał się właścicielem kontrowersyjnego obrazu przedstawiającego księżną Walii Dianę, z którą wokalista się przyjaźnił. Portret przestawia zmarłą stojącą przed trzema napisami: "Murdered?" ("Zamordowana?"), "Pregnant?" ("Ciężarna?") i "Embalmed?" ("Zabalsamowana?").

 • Pogrzeb księżnej Diany pełen był niedomówień

  Księżna Diana (+36 l.) zginęła w tragicznym wypadku 31 sierpnia 1997 roku. Jej pożegnanie w dniu pogrzebu wzbudziło wiele emocji.

 • Księżna, ksiądz i podróże w czasie

  Tylko 6 filmów debiutuje w piątek na ekranach kin. Wśród nich znalazły się: biografia księżnej Diany z rolą Naomi Watts, "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej z nagrodzoną w Gdyni kreacją Andrzeja Chyry oraz brytyjska komedia sci-fi "Czas na miłość" w reżyserii Richarda Curtisa ("Cztery wesela i pogrzeb", "Notting Hill").

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  ...rodzicom podobno pogratulowali nawet... księżna Kate i książę William! Czytaj dalej na następnej stronie Daria Widawska (38 l.) i jej mąż Michał Jarosiński niedawno także cieszyli się(...) księżna nie najlepiej znosi błogosławiony stan. Podobno zmagała się z dokuczliwymi mdłościami oraz złym samopoczuciem. Wreszcie 2 maja urodziła córkę, która otrzymała trzy imiona: Charlotte Elizabeth...

 • 66-latka ma najgorętsze ciało roku

  Ma 66 lat i właśnie zdobyła tytuł posiadaczki najpiękniejszego ciała tego roku. Mowa o brytyjskiej aktorce Helen Mirren, która we wspomnianym zestawieniu pobiła takie konkurentki jak Elle Macpherson i Pippa Middleton.

 • Film o romansie Diany "zupełnie nieprawdziwy"

  Dawny kochanek księżnej Walii Diany - dr Hasnat Khan - uznał hollywoodzki film na temat jego romansu z nią za "zupełnie fałszywy" i przewiduje, że będzie klapą. Khan i Diana byli parą przez dwa lata po rozpadzie związku księżnej z następcą tronu Karolem.

 • Świat opłakuje Jacksona!

  Ponad milion osób zarejestrowało się w internecie, by zdobyć wejściówki na publiczne pożegnanie Michaela Jacksona. Dziś o godz. 19 polskiego czasu odbędzie się uroczysta ceremonia, która przejdzie do historii.