• Informacje na temat:

  księżna diana dokument

Artykuły na temat: księżna diana dokument
 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  ...księżna przyznaje wprost, że "dzień ślubu był najgorszym dniem jej życia". W dokumentach znajdziemy nowe informacje na temat życia Diany, która musiała zmienić wszystko, stając się osobą publiczną(...)Lady Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Już wtedy uznawana była za światową ikonę, a jej życie prywatne było pod lupą niemal wszystkich światowych mediów. Ostatnio w sieci pojawiły się...

 • Grób księżnej Diany jest pusty?! Szokujące wyznanie brata!

  ...życia Diany. Zwłaszcza w ostatnim czasie. Niedawno brytyjski Channel 4 wyemitował kontrowersyjny dokument, w którym ujawniono wiele nieznanych dotąd szczegółów z życia "Lady Di". W filmie umieszczono m.in. prywatne nagrania, na których słychać, jak księżna zwierzała się z małżeństwa z Karolem. Opowiadała, że seks z nim był "bardzo dziwny", przyznawała także, że nakryła męża na zdradzie. Gdy...

 • Film o śmierci Diany wzbudza kontrowersje

  Kontrowersje na festiwalu w Cannes wzbudziła projekcja filmu dokumentalnego "Unlawful Killing" na temat śmierci księżnej Diany. W dokumencie powtarzane są spiskowe sugestie, jakoby za tę śmierć mogły odpowiadać brytyjskie elity. Pokazane zostało ponadto zdjęcie umierającej księżnej.

 • Najsłynniejsza kobieta świata

  20 września na ekrany kin trafi filmowa biografia księżnej Diany, z tytułową rolą Naomi Watts ("Niemożliwe"). W internecie pojawił się właśnie polski zwiastun produkcji Olivera Hirschbiegela ("Upadek").

 • Jackson bohaterem dokumentu

  Michael Jackson jest bohaterem filmu dokumentalnego, wyreżyserowanego przez dziennikarza Martina Bashira, który uzyskał podobno niespotykany wcześniej dostęp do prywatnego życia Króla Popu. Premiera obrazu w jednej z angielskich telewizji odbędzie się już w lutym.

 • Film o "królowej ludzkich serc"

  Dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts zagrała księżną Dianę w filmie, który przedstawiać będzie dwa ostatnie lata życia "Lady Di".

 • M. Jackson: Nieprzyzwoite zdjęcia

  34-letni aktor Corey Feldman, były przyjaciel Michaela Jacksona, ujawnił kontrowersyjne zdarzenia z czasów ich znajomości. Piosenkarz pokazywał ponoć nastoletniemu Feldmanowi zdjęcia nagich osób.

 • Początek Berlinale

  Berlinale, jeden z najważniejszych międzynarodowych festiwali filmowych, rozpocznie się w czwartek, 5 lutego, w stolicy Niemiec. W prestiżowym konkursie, w którym filmy walczą o Złotego Niedźwiedzia, nie zostanie zaprezentowany żaden polski film. Polskim akcentem będzie m.in. pokaz w sekcji "Panorama" "Nienasycenia" Wiktora Grodeckiego.

 • Michael Jackson: To jakaś magia

  Pisze się o nim wszystko - prawdy (rzadko), półprawdy (częściej) i nieprawdy (non stop). Jego sława może być liczona jedynie w wysokich cyfrach z sześcioma zerami. Z okazji pierwszej rocznicy śmierci przypominamy najważniejsze chwile z ostatniego dnia Michaela Jacksona.

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.